Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sausio 16

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sausio 16 - taigi ta diena, kai buvo Riaušės prie Seimo, nes kažkuo labai nepatiko visiems Bubilius Kybys, tai žmonės ir pasiuto, tiktai sako, kad kokie tai nemaža dalimi buvo tie žmonės keistoki. Kitkuo gi ši diena gal ir nelabai ypatinga, nes kaip ir įprasta visoms dienoms, buvo ir kokia tai diena prieš ją, ir kokia tai po to.

Tai čia informuojame, kad prieš Sausio 16 buvo Sausio 15, o jau po to buvo Sausio 17, nes taip įprasta, kad dienos eina pagal numerius.


Kiti Sausio 16 dienos įvykiai

Dar ten ir kitų įvykių būta, gal tik kitais metais:

  • O 1920 metais JAV ėmė veikti sausas įstatymas, nuo kurio prasidėjo didžioji JAV mafija, nes prekyba alkoholiu ir jo kontrabanda tapo neįtikėtinai pelningu bizniu
  • Gi 1963 metais toksai Nikita Chruščiovas pasauliui paskelbė, kad SSRS turi galingiausią pasaulio bombą - caro bombą, su kuria viena galima sunaikinti kokią nors nedidelę valstybę, nes ji ištisų 100 megatonų galios
  • Nagi o 2009 metais įvyko garsiausias įvykis šią dieną - tai ne kas kita, ogi Riaušės prie Seimo, nes kažkas visiems labai blogai pasirodė. Tiesa, jau praėjus kiek laiko, nesigauna pasakyti, kas ten buvo blogai išties, taip kad dabar jau ir klausimas užsiduoda - kas gi tas riaušes išties surengė?


Dar apie Sausio 16

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Sausio 16: