Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

LTE

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

LTE arba Linked Transmission Emission - tai speciali G bangų technologija, kuri leidžia panaudoti kelias G bangas vienu metu ar pagal poreikį, ar skirtingomis G bangomis paveikti skirtingus žmones.

Sena 0G, 1G ar 2G bangų problema buvo ta, kad gaudavosi naudoti tiktai vieną bangą vienu metu. Todėl arba tekdavo visus migdyti, arba visiems kelti depresiją, arba visiems kelti sulėtinimą, priklausomai nuo to, kokia banga naudojama. Todėl tai buvo labai neefektyvu.

Kai atsirado 3G bangos, atsirado ir galimybė žmones atpalaiduoti, tačiau neatsirado galimybė daryti kitus poveikius. Tačiau NATO ir CŽV labai reikėjo bangų, kad galėtų sukelti kokias nors riaušes ar protestus tokiose šalyse, kaip Ukraina, Baltarusija ar Rusija, todėl jie sukūrė 4G ryšį. Tačiau šio ryšio jie negalėjo naudoti vietoje 3G ryšio, nes būtų tekę sukelti protestus ir riaušes ne tik tose šalyse, bet ir NATO viduje. Todėl ir buvo sukurta technologija, kuri leido kombinuoti 3G ir 4G bangas vienu metu. Ta technologija buvo pavadinta LTE.

Kai dabar atsiranda ir 5G ryšys, skirtas komandų perdavimui į smegenis ir žmonių pavertimui robotais, tai 5G bangos irgi galės būti naudojamos kartu su LTE technologija.