Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

1G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

1G - tai speciali G banga, dirbanti 1 Herco dažniu. Ji yra naudojama sukelti depresijai. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

Kai žmogus yra veikiamas 1G bangomis, jo energijos kiekis krenta, jam trūksta jėgų, jis praranda susidomėjimą įvairiais dalykais, pasidaro vangus ir suserga depresija. Tokie žmonės yra labai patogūs valdžiai, nes neina protestuoti, niekuo nesidomi, nebalsuoja per rinkimus. Todėl žmones dažnai valdžia paveikia tokiomis bangomis, kad jie taptų kaip avys, kurioms niekas neįdomu.

Kita vertus, 1G bangos labai smarkiai sumažina žmonių darbingumą, jie nedirba, sėdi namuose, yra labai nenaudingi kapitalistams ir valdžiai, todėl tokių bangų naudojimas yra neefektyvus. Dar blogiau, kad kai žmones apima depresija, tai jie nieko ir neperka. Taip krenta kapitalistų pardavimai, todėl 1G bangomis paveikti žmonės pasidaro labai nenaudingi. Dėl šių priežasčių 1G bangų sistemos buvo keičiamos į 2G sistemas, kurios modernesnės ir turi mažiau valdžiai netinkamų poveikių, nes tiktai sulėtina, bet nesukelia depresijos.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 1G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!