Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

3G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

3G - tai speciali G banga, dirbanti 3 Hercų dažniu. Ji yra naudojama sukelti atpalaidavimui, nuraminimui. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

3G bangos buvo sukurtos po to, kai ankstesnės 2G bangos nepasiteisino, nes pernelyg sulėtindavo žmones. Per daug sulėtintų žmonių darbo našumas buvo labai prastas, jie per lėtai dirbo. Todėl nors jie ir mažiau protestuodavo, prireikė kardinaliai naujos technologijos, kuri pataisytų visas problemas. Taip buvo sukurtas 3G ryšys, kuris tapo revoliucingu šuoliu technologijose ir todėl buvo labai išplatintas. Tam, kad žmonės neprotestuotų, su šiuo ryšiu buvo teikiamas daug greitesnis ir pigesnis Internetas. Todėl šitą ryšį žmonės ėmė naudoti, nežinodami, kam jis išties skirtas.

Nepaisant visų privalumų, 3G ryšys turi ir dvi problemas: viena vertus, dėl atpalaidavimo žmonės dirba visvien pakankamai nenašiai, o kita vertus, jie nėra labai ištikimi savo darbdaviui, nesirūpina savo darbais. Tai labai matosi ant tų jaunų asmenų, kurie yra nekruopštūs, neatsakingi ir vadimami Y karta arba Z karta. Tas neatsakingumas yra tiesioginis 3G ryšio poveikis, kuris tuos žmones ypatingai paveikė, nes veikė nuo vaikystės.

Dar kita vertus, 3G ryšys neišsprendė ir tos problemos, kad NATO ir CŽA kartais prireikia kelti ir neramumus, skatinti neprotingą žmonių elgesį kitose šalyse. Tam 3G ryšys visiškai netinka. Todėl ir buvo sukurtas vėlesnis 4G ryšys.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 0G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!