Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

2G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

2G - tai speciali G banga, dirbanti 2 Hercų dažniu. Ji yra naudojama sukelti žmonių sulėtinimui. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

Tokios 2G sistemos pakeitė senesnes 1G sistemas, nes tos keldavo depresiją, kuri labai pablogindavo ekonomiką. Žmonės nenorėdavo nieko pirkti, nenorėdavo dirbti, sėdėdavo namuose ir nieko nedarydavo. O valdžiai reikėjo, kad žmonės tiesiog nenorėtų protestuoti ir būtų lengviau valdomi. Todėl atsirado 2G sistemos, kurios daugumai žmonių nesukelia depresijos, tačiau juos sulėtina. Sulėtintus žmones daug lengviau suvaldyti per demonstracijas, jais lengva manipuliuoti.

Kadangi sulėtintų žmonių darbo našumas yra gana prastas, tai 2G bangos irgi turi trūkumų. Dėl šių priežasčių buvo sukurtos 3G bangos, kurios beveik nesulėtina žmonių, tačiau juos atpalaiduoja ir nuramina. Tokios bangos yra daug efektyvesnė poveikio priemonė.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 2G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!