Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gruodžio 18

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gruodžio 18" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gruodžio 18 - tai mėnesio Gruodžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 18. Tasai skaičius yra iš dviejų skaitmenų, taip kad jau ne skaitmuo, o skaičius.

Gruodžio 18 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gruodžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gruodžio 17 ir prieš Gruodžio 19 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • Sveikiname su švente emigrantus, imigrantus, kosmopolitus ir kitus migrantus, nes šiandien jų šventė!
  • Prieš daugelį metų, senoviniais 1878 metais, kaip tyčia šiandien gimė Josifas Stalinas, taip kad visokių stalinistų šventė, švenčiama valgant tarybinius produktus.
  • 1916 metais šitą dieną baigėsi Verdeno mūšis, kuriame žuvo 976 tūkstančiai žmonių. Tiesą sakant, kadangi mūšis tęsėsi 10 mėnesių, tai tuomet netgi suskaičiuot nesugebėjo visų aukų, o suskaičiavo tik tuos, ką sugebėjo - tai jų buvo 714 tūkstančių iš viso. Iš tų 377 tūkstančiai buvo vokiečiai, o 337 tūkstančiai buvo prancūzai. Ir visas mūšis tęsėsi 10 mėnesių, tapdamas ilgiausiu visų laikų mūšiu pasaulyje. Po mūšio gavosi, kad vokiečiai prakišo ir I Pasaulinis karas pasisuko jų nenaudai.
  • O vat 1972 metais toksai Ričardas Niksonas paskelbė, kad Kalėdų proga surengs masinius visokių sovietinių karinių bazių bombardavimus Vietname, tai ir surengė, užtat tuo labai buvo nepatenkinti visokie komunistai, o toksai švedų ministras pirmininkas Olof Palme netgi paskelbė, kad amerikonai surengė Treblinką, Katynę ir taip toliau.
  • O 1987 metais išrasta Perl kalba, kuria programuoja visai jau išprotėję programuotojai, nes ten kringelių kratiniai kažkokie.


Dar žr.

Yra ir daugiau mėnesių, kur būna 18 diena. Štai tokių mėnesių dienų sąrašas: