Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tarybiniai produktai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tarybiniai produktai kiekvienam kelia prisiminimus apie tuos laikus, kai prie ruso buvo geriau, nes gi žinia, kad žmonės tais laikais buvo dvasingi, daug keliaudavo po brangią šalį, švęsdavo Spalio šventes ir nekalbėdavo nesąmonių, kaip dabar.

Tarybiniai produktai - gi kalami į galvas, kad būktai buvę geri tais laikais, nors tais tarybiniais laikais tai visi žinojo, kad jei jau tarybinis produktas, tai reiškia, kad iš šūdų ir kitų atliekų pagamintas, supuvęs, smirdantis ir išvis kažkoks padirbtas maistas.

Nes gi puikiai visi žinojo, kad visokios sasyskos daromos iš popieriaus ir permaltų žarnų su gyslomis ir kitomis atliekomis, kaip ir daktariška dešra, o visos kitos dešros tai buvo normaliam žmogui negaunamos.


Tarybiniai produktai šiais laikais

Gi tais anais laikais negyvenusiems tai užplaukia kartais nostalgija, o sako kokia tai firma Samsonas dabar gal jau ir seriją produktų paleidusi, kuo net ir nelabai tikime, nes nu argi gali būt, kad sąsajom su šūdais save kas nors reklamuot norėtų?

Vienok gi čia ne koks humoras, o matomai tikras faktas, nes gi aiškėja, jog raudonom komunizmo propagandų spalvom pasipuošę guli vitrinose kažkokios sasyskos ir kitos dešros, tai argi tikrai kaip sovietmečiu gamintos iš tų pat žaliavų!

Dar kaip sako, ir visokia degtinė irgi būdavo gaminama anais laikais iš medienos kažkokios bei bulvių, katros visai jau supuvę. O ir visa kita irgi panašiai.


Visokios įvairios tarybinių produktų rūšys

Čia žemiau pavardiname jums įvairias rūšis produktų, kokių galima gal dar atrasti, jei gerai paieškosit kur nors: