Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kinija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kinija yra nuostabi šalis, katroje gyvena veik pusantro milijardo kiniečių. Jei ne Kinija, Krizė Lietuvai būtų pražūtinga, būtų dar blogiau negu jei nebūtų Europos Sąjungos. Kinijoje gaminamas visoks kiniškas fufelis po kokius 3 Lt. Visokiose parduotuvėse pilna to kiniško šlamšto, kurį paskum negaila išmesti. Net ir Lietuvos Trispalvė pagaminta Kinijoje.

Kinai kalba kiniškai, reiškia - atbulai. Kai parašo ką nors tai nieko nesuprasi - gryni hieroglifai.

Madeinchina.jpg

Kinų vadas buvo toks Mao Dzedunas, jis padarė revoliuciją, o paskui ruošėsi Didžiajam šuoliui, bet paslydo ir tėškėsi veidu į purvą. Dėl to šimtai milijonų kinų išmirė badu. Mao sakė, kad Kinijoje irgi turi būti komunizmas, tik kiniškas. Tuo jis ir skyrėsi nuo kitų. Paskui iš kiniško komunizmo liko tik pavadinimas - baisiausias kapitalizmas tik papuoštas raudonomis vėliavėlėmis.

Užsienio politikos požiūriu Kinija Lietuvai aktuali tuo, kad neprotingi URM veikėjai bijo bet kaip bendrauti su Taivanu ar Tibeto Dalai Lama, nes esą kinų valdžia supyks ir neleis į Lietuvą įvežinėti šūdinų kinietiškų prekių. Tai visai nepagrįsta baimė, nes lyginant su likusia Kinija Tibetas yra praktiškai tuščias ir jo nepriklausomybės norai kinams atrodo taip pat juokingai kaip kad jei Vilniaus taboras užsimanytų nepriklausomybės.

Dar labiau Kinijos bijo Obama, nes kinai pardavinėdami savo šlamštą užsidirbo tiek pinigų, kad nebeturėjo kur dėti, tai juos paskolino JAV, kuri už tuos pinigus perka dar daugiau kiniško šlamšto. Taip susikūrė tipiška finansinė piramidė. Bet piramidžių kinai statyti nemoka, tik sienas. Dėl to pasistatė per vidurį Kinijos Didžiąją Kinų Sieną, kurios pasižiūrėti už iš kinų pasiskolintus pinigus važiuoja amerikiečiai. Jei kinai supyktų tai amerikiečiai liktų be pinigų ir negalėtų jų vežti atgal į Kiniją, gautųsi vėl krizė iš kurios nebebūtų galima gelbėtis iš kinų pasiskolintais pinigais, nes kaip minėta jie jų nebeduotų.

Be to pastebėtina, kad Lietuvą Kinijoje gausiai reprezentuoja Maxima (ten tokią didžiulę Lietuvos ambasadą pasistatė ir užrašė, kad čia - Maxima). Iš tiesų Maxima Kinijai labai reikalinga, nes superka daug viokio kiniško fufelio ir neleidžia numirti skurstantiems amatininkams...

Seimo internetas irgi pritaikytas Kinijai, nes daug labai suinteresuotų kinų ieško verslo kontaktų Lietuvoej bei siekia čia apsigyventi, tuokdamiesi su lietuvaitėmis.

Kinams badas negresia, nebent pačioje tėvynėje, nes tie sugeba gerai uždirbti kitose šalyse, virdami savo maistą ir pardavinėdami jį.

Jei pasaulis atšils ir paskęs tai žinosim kas kaltas. Ogi Kinija, kuri visiškai sužlugdė 2009 m. Kopenhagos susitarimą dėl klimato kaitos neleidusi net turtingosioms šalims įsirašyti savo savanoriškų įsipareigojimų dydžio konkrečiais skaičiukais, o pakeitė tai kažkokiais miglotais siekių ir norų deklaravimais. O po to dar ėmė rėkti drauge su kitais ambicingais skurdžiais, kad už klimato kaitą atsakingi Vakarai, kurie turi už tai brangiai sumokėti. Tuo tarpu Kinija pati yra tapusi didžiausia pasaulio teršėja ir tą taršą sėkmingai didina kiniškais tempais. Pekino gyventojai jau seniai būtų išmirę nuo smogo ir dulkių audrų, jei ne Olimpiada, dėl kurios kinai pasisodino biškį medžių, kad neuždustų atletai.