Vokiečių kalba

Vokiečių kalba taigi ta, kuri panaši į kažkokių goblinų, trolių ir kitokių chtoninių būtybių šnektą. Ši kalba susideda iš girgždžiųjų, šnypščiųjų, gargiamųjų bei drioskiamųjų priebalsių ir lojamųjų, kriokiamųjų, rėkiamųjų bei staugiamųjų balsių.

Įvairios pasaulio kalbos daug kuo panašios, nes jas kūrė žmonės. Švelnūs žodžiai tose kalbose yra švelnūs. Bet vokiečių kalboje visi žodžiai yra drioskiančiai grubūs.

Normalūs žmonės vokiškai nešneka, geriau jau renkasi anglų kalbą, o jei labai norisi egzotikos - tai mokosi šnekėti japoniškai. Vienok dabar kai Merkozy duetas susidainavęs, o Vokietija tampa svarbiausia Europos Sąjungos šalimi, tai vėlei žada sugrįžti vokiečių tautos didybė ir bandymas dominuoti Europoja, todėl gi jau dabar ima šnekėt nekurie, kad kažkoksai Ketvirtas Reichas kuriasi, kuris ir būsias ES centru, taip kad poreikis kitoms kalboms išnyksiąs.

Kai kurios vokiškos raidės yra sunkiai ištariamos

Kita vertus, jei anksčiau Lietuva buvo tarp Rusijos ir Vokietijos, tai dabar gi Rusija arčiau, taip kad rusų kalbos derėtų gal ir neužmiršti, bet nebent tik tam, kad atpažintum, su kuo neverta turėti reikalų. Tuo tarpu vokiečių kalba kaip tik dabar ir rodo visą savo galią - iš prekybiniai Lietuvos ryšiai su Vokietija yra tokie stiprūs, kad mąstant apie pinigus, būtent ši kalba jums turėtų tapti ta kalba, kuri yra numeris vienas.

Linkime išmokti jums šios kalbos su visomis keistenybėmis, nes tikrai gali praversti ir būti labai naudinga!