Vladimiras Žirinovskis

Vladimiras Žirinovskis, dar daugeliui žinomas tiesiog kaip Žyrikas ar Žirikas buvo toksai visiškai nukvakęs, savo pablūdimu Hitlerio ir Šarikovo hibridą primenantis padaras. Teoriškai žmogus, bet praktiškai, po visų tų jo varymų ant ko papuola, grąsinant išnaikinti ir ištisas tautas, ir pašnekovus kokiose nors TV laidose ir taip toliau, žmogumi jis nebuvo laikomas netgi Rusijoje. Apibūdinat trumpai, Žirinovskis buvo tiesiog žmogus-šūdas.

Va Žirinovskis, stovintis prie Putkos visame gražume.

Nepaisant to, Vladimiras Žirinovskis buvo nuolat stebimas Vakaruose, kaip politinis veikėjas, kuris atvirai išsako artimiausių kelių metų pokyčių planus Rusijoje. Nors formaliai nepriklausantis Vladimiro Putino partijai Jedinaja Rosija, Žirinovskis iš esmės veikė kaip ruporas, isteriškai, piktai, bet ir juokingai išsakantis įvairius Putino planus. Pagal publikos reakcijas į Žirinovskio kalbas netgi ta pati Putino šutvė nustatydavo, kiek lengvai ar sunkiai bus galima kažką padaryti.

Tipiniai Žirinovskio pasisakymai būdavo savo esme visiškai atvira ir grubi neapykantos kalba, permaišyta su grubiais grasinimais ištisoms valstybėms ir tautoms, daugybe melo, demagogijos ir šiaip nesąmonių. Kaip pvz., tipiški būdavo grasinimai išžudyti ką nors, išsprogdinti atominėmis bombomis, pasukti Žemės planetos ašį ar dar kažką padaryti. Neretai Žirinovskis tiesiogiai grasindavo ir politiniams oponentams.

Tarp baisesnių Žirinovskio kliedėjimų buvo atvejis, kai jis 2014 metais viešai pasiūlė savo partijos nariams išprievartauti žurnalistę, išdrįsusią kažko paklausti apie Ukrainą. Beje, žurnalistė buvo nėščia.

Rusijoje Žirinovskis nulat garsėjo, kaip kraštutinai agresyvus homofobas, kuriam aplinku visur vaidenosi kažkoks gėjų sąmokslas. Tačiau vienu metu Pravda laikraščio (to peties sovietinio palikuonio, leidžiamo Rusijos komunistų) duomenimis buvo ištraukta į paviršių medžiaga apie tai, kad Žirinovskis rengdavo orgijas su paaugliais vaikinais, kuriems daug mokėdavo. Nepaisant nieko, ta medžiaga taip ir nebuvo paneigta, tačiau Žirinovkis ir toliau sklaidėsi kaip homofobas, tik jau kiek mažiau aršiai, nes tarpais kas nors jam apie tas orgijas primindavo.

Bendrai tai Vladimiras Žirinovskis buvo tapęs visišku, tiesiog net karikatūriškai baisiu, tačiau visai natūraliu ir realiu atviriausio rusofašizmo pavyzdžiu.