Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Patriotai.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:48, 6 lapkričio 2009 versija, sukurta Tararaika (Aptarimas | indėlis) (pradžioj neturi būti nuorodos, o tik strongai, nes su paieška paskui prastai)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Patriotai.lt sumanytoją ir idėjinį lyderį pavyko nupaveiksluoti tik iš nugaros

Patriotai.lt – toks tinklalapis Internetuose, kuriame pastoviai spausdinama visokia nepatogi tolerastijos ideologams informacija, talpinamos žinios, kurias nuo tautos slepia Didžioji Žiniasklaida ir skleidžiama pavojinga lietuvių tautos priešams ideologija.


Laikomas vienu didžiausių Žodžio Laisvės bastionų lietuviškame internete. Kiti gi kalba, esą tai kažkoksai patriotų sąmokslas...


Pripažįstama, kad tarp tautinės pakraipos ir šiaip patriotinių resursų Patriotai.lt yra neginčijamas Nr.1, todėl jame lankosi visi, kas nori sužinoti tai, ko nerašo visokiuose delfiuose ir lietryčiuose, pamatyti tai, ko nerodo per teletris ir lnk ar šiaip pasisemti politkorektiškumo cenzūros neapipjaustytos išminties.

Perspėjimas tolerastams

Dėmesio! Tas tinklalapis griežtai nerekomenduojamas žiūrėti netradicinės orientacijos žmonėms, televizinių realybės šou ir gyvenimo stiliaus laidų žiūrovams, gyvenantiems santuokoje su negrų tautybės asmenimis ar šiaip negriško bambėjimo (repo) gerbėjams, anarchistams-internacionalistams bei tiems, kieno membrum virile yra chirurgiškai patrumpintas išrinktumo vardan!.


Bo skelbiama tuose Patriotai.lt puslapiuose Tiesa ir Laisvas Žodis gali neigiamai įtakoti jų nusilpusius nuo tolerastijos protus, iššaukti gilią depresiją bei sukelti ilgalaikį nepilnavertiškumo kompleksą.

Būkite atsargus, jei priklausote bent vienai iš aukščiau išvardintų kategorijų!


Patriotai.lt kūrėjai ir redaktoriai

Manoma, kad nuotraukoje užfiksuota slapta Patriotai.lt redkolegijos sueiga

Kas rengia ir redaguoja Patriotai.lt tinklalapį nėra tiksliai žinoma.


Akademiniuose sluoksniuose sklando gandai, kad šis tinklalapis yra užsislaptinusių patriotiškų docentų ir mokslingų daktarų sąmokslas.


Dienomis jie aiškina studentams visokias tolerastiškas kvailystęs ir politkorektiškas nesamonęs, o vakarais, pasislėpę namuose už užtrauktų užuolaidų skleidžią Tiesą ir Gėrį televizijų ir portalų mulkinamiems lietuviams.


Paskaityti tą tinklalapį galima čia - Patriotai.lt