Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Konkurencijos taryba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:05, 25 rugpjūčio 2009 versija, sukurta Tararaika (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba''' - viena iš daugelio įstaigų, kurios lyg ir turėtų kažką daryti, o bet kaip ir įprasta, kažkodėl nieko ir nedaro, kad visoki...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba - viena iš daugelio įstaigų, kurios lyg ir turėtų kažką daryti, o bet kaip ir įprasta, kažkodėl nieko ir nedaro, kad visokias monopolijas suvaldyt. Tai net ir nežinom, ką apie juos parašyt gero, nes negi rašysi čia, kaip jie nubaudė kokią nors vargšę firmelę už tai, kad ji pasireklamavo kur nors neapgalvotai.

Konkurencijos taryba sudaryta iš pirmininko Rimanto Stanikūno ir narių Sigito Cemnolonskio, Vytauto Kavaliausko, Jono Rasimavičiaus ir Jūratės Šovienės. O bet tai čia žinokit nieko nereiškia, nes kai paskaitėm jų internetą, tai atradom, kad (citata) "Konkurencijos tarybos funkcijoms vykdyti sudaryta Konkurencijos tarybos administracija. Administracijos vadovas - Šarūnas Pajarskas". Tai čia reiškia, kad yra kažkokia konkurencijos taryba, o jos funkcijas vykdo visai ne konkurencijos taryba, o visai kažkokie kiti žmonės. Čia panašiai gal būtų, kada yra policija, o jos funkcijas vykdytų kokia nors gaisrinė ar mafukai, čia gal taip suprast reikia.


Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos veikla

O tai kai Leo buvo sukurta, tai šita pati konkurencijos taryba išvis net ir nepareiškė nieko, nors čia ir durnam aišku, kad didesnio monopolisto už Leo dar niekas Lietuvoje nebuvo sugalvojęs. Arba vat užėjome į tos konkurencijos tarybos internetą ir paieškojom ko nors apie Teo, katras iki šiol irgi baisiausias monopolistas - tai per paskutinius 3 metus ta taryba tepadarė tiek, kad 5 kartus nusprendė jokių sprendimų nedaryti. Tai ir nežinom, ką ta konkurencijos taryba veikia. Čia gal todėl ir sklinda visokios kalbos, kad jie visokių ineteresų turi gal.

O tai mes kadangi apie politikas ir ekonomikas neišmanom, tai išties tik buitinis klausimas mums pasistoja: o kodėl niekas nebaudžia šūdinų gamintojų, kurie pardavinėja visokias mirkytas chemikaluose mėsas su melagingais užrašais, esą tai rūkyta mėsa? Tai jau kitokios mėsos ir nusipirkt nelabai kur rasi, o visokioms čia taryboms gal nusispjaut į tai.

Dar žr.

Tai dar yra viena panaši kontora, kuri irgi daro belenką - Ryšių reguliavimo tarnyba. Tai šitie irgi atsisako bylas kelt visokiems akivaizdiems atvejams, licencijas ryšiams labai keistai skirsto ir dar aiškina apie tai, ką galima, o ko negalima rašyt internetuose.