Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hiperkompensacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:48, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Fandorina versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Ryškus hiperkompensacijos pavyzdys: boba prisivarė silikono į papus ir lūpas, prisidarė plastinių operacijų, visokių ten depiliacijų, išsidažė, kaip pamėklė - viskas dėl neurotinio komplekso, kad kompensuoti menamus trūkumus

Hiperkompensacija - tai čia kai kažkas turi nepilnavertiškumo kompleksą ir bando savo kažkokius menamus trūkumus kompensuoti, išversdamas tai iki absurdo kažkokio.

Tai pavyzdžiui, kai kokia nors žertva į papus įsisiuva implantus, tai tiesiog tipinis, ryškus hiperkompensacijos atvejis: boba jaučiasi nepilnavertiška, todėl ir siuvasi tuos implantus. Tik jai aišku nedašyla, kad ji yra žertva tiktai todėl, kad ji durna, kaip čemodanas, tai galvoja, kad dirbtiniai papai ką nors pakeis. Tai kai kurios tiek silikono į save prisivaro, kad pavirsta į karikatūras, tai būna žiauru žiūrėt.

Arba pavyzdžiui kultūristai irgi lygiai taip pat, jaučiasi nepilnaverčiais, tai ir kačialinasi, steroidus pumpuojasi, arba irgi silikoną netgi, kad tik raumenai atrodytų didesniais. Tai irgi hiperkompensacija visame gražume.

Arba lygiai tas pats, kai pimpalą nori kas nors pasididinti - tai irgi lygiai taip pat, nes gi akivaizdu, kad problema ne trumpas pimpalas, o visai kiti dalykai. Arba anoreksija, kai moterys esą dėl grožio liesinasi, kol pavirsta į skeletukus mergos - tai irgi tokia hiperkompensacija.

Tai dar panašiai būna ir su kitu visokiu ten sportu, kai hiperkompensuojasi, kad tiktai atrodytų stipriausi, arba bobos kai išsidažo, kaip kokios musmirės - tai lygiai tas pat, tik gal kiek švelnesnėj formoj.

Arba elgsenoje hiperkompensacija irgi būna, kai pavyzdžiui kokia nors moteriškė yra lesbietė, bet bando tai paneigti ir hiperkompensacija pasireiškia, kai pisasi su visais iš eilės. Arba koks nors vyrukas kai eina per visas iš eilės bobas, kad tik kuo daugiau prapist - tai irgi akivaizdus latentinis homoseksualumas, kuris hiperkompensuojamas visame gražume, kad tiktai įrodyti sau ir kitiems, kad nesi gėjus.

Tai aišku, kad visa tai tėra neurozės apraiškos.