Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Haliucinaciniai kliedesiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
08:31, 28 liepos 2014 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Haliucinaciniai kliedesiai''' - antriniai kliedesiai su patogeneze, kylantys dėl stiprių pacientą persekiojančių haliucinacijų ir [[pseudohaliucinaci...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Versija spausdinimui nebėra palaikoma ir gali turėti atkūrimo klaidų. Prašome atnaujinti savo interneto naršyklės žymes ir naudoti numatytąją interneto naršyklės spausdinimo funkciją.

Haliucinaciniai kliedesiai - antriniai kliedesiai su patogeneze, kylantys dėl stiprių pacientą persekiojančių haliucinacijų ir pseudohaliucinacijų, kurias šis bando kaip nors paaiškinti, taip galutinai nuprotėdamas.

Tipiški haliucinaciniai kliedesiai būna kaip persekiojimo kliedesiai - dažniausiai poveikio kliedesiai, nunuodijimo kliedesiai. Neretai būna ir antagonistiniai kliedesiai, sunkesniais atvejais - manicheistiniai kliedesiai.

Haliucinaciniai kliedesiai visada pasižymi aiškia geneze: pirma pacientas patiria visokias haliucinacijas, o paskui jau ima kliedėti visokias nesąmones, kurios su tomis haliucinacijomis vienareikšmiškai siejasi.