Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fundamentalistas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:45, 5 vasario 2010 versija, sukurta Behumorojausmo (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.

Fundamentalistas, plačiai žinomas kaip Negėjus Neateistas, patsai save dar vadino Spyris ateismui, Knutuxambajevas, Mentalizmas ateismui, Dirgelazev Meahmud ir dar visaip - gi ko gera labiausiai legendinis Vikipedijos trolis, nors gal ir galėtų konkuruoti su Žiedu. Pasižymi fanatiška neapykanta ateistams, gėjams ir kitokiems išgamoms. Užverbuotas Mossado skleidžia Dievo žodį. Kaip ir bet kuris doras krikščionis, o ne koks tolerastas išverstaskūris, žodžiu ir veiksmu kovoja prieš pagonis-barbarus, paniekinusius dievo žodį.

Tipinė veikla Vikipedijoje - pimpalų dėliojimas į naudotojų puslapius, krikščionybės aukštinimas, moralinis ateistų triuškinimas flūdinant. Paprastai gaudavo baną po poros keitimų su kokiu nors gražiu palinkėjimu, pvz. keliauk pas Abraomą, galvoju, gal bažnyčioj tau reiktų kada apsilankyti, velnius išvarytų, Piktas vandalas, ligonis, Jums to paties. Dėl savo aktyvios veiklos tapo visų Vikipedijos adminų, bet labiausiai gi islamo fundamentalisto Nomadovo priešu.

Rezidavo Anglijoje, galimai susijęs su Mea. Paskutiniu laikotarpiu nebesireiškia, manoma, kad jį po treniruočių Pakistane užvertė Nomadovas.