Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Encyclopaedia Dramatica

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:03, 5 balandžio 2018 versija, sukurta Vezimas21 (Aptarimas | indėlis) (kas)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Susumavus 'Encyclopedia Dramatica'

Encyclopædia Dramatica arba Æncyclopedia Dramatica, kartais dar vadinama Æncyclopædia D. ir kitais žodžiais, tai enciklopedija, visai kaip Pipedija, bet skirta anglams, amerikonams ir panašiems, kalbantiems nesuprantamais žargonais, nelietuviškai. Šiaip, labai neblogas daiktas, tik sunku susigaudyt, apie ką jie rašo.

Pradėjusi kaip "kieta" enciklopedija kuri dėjo nx and Vikipedijos, dabar ED yra vien tik populiarizuoja 4chan ir maldauja pinigų.

ED dargi pagrinde yra kuriama tik Anonymous, visokių ten trolių arba netgi visiškų idiotų, tad normalių žmonių tenais nerasit...

Taip, jie turi straipsnį apie Lietuvą, ir dar apie visokias nesąmones, bet 99% Encyclopedia Dramatica yra nuogos subinės, mėmės, visokie goatse ar tai meatspin, varymas ant Uncyclopedijos beigi kalimas tą patį per tą patį.

The Day Of Fail

Pipedija praneša, kad kažkur balandžio 15 d. ED buvo nupirkta žydmasonių ir paversta į kažkokį neopydarišką OhInternet, dar šūdinesnę ir taip pederastiško KYM kopiją. Visas ilgas anonimų darbas per vieną dieną buvo paverstas šūdo gabalu.

Betgi Anonymous nusprendė išsaugot Encyclopaedia Dramatica ir netgi pradėjo OpSaveED, kurios tikslas - susigrąžinti šią tikrų tikriausią internetų šventovę bet kokiomis priemonėmis...

Upd. ED jau galima rast http://encyclopediadramatica.rs. Problem, jewz?

Šitaip ED pavirto neopydarišku šūdo gabalu...

Dar žr.