Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dailius Dargis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Dailius Dargis aiškiai vėl ieško informacijos per slaptą kompiuterinį kanalą

Dailius Dargis - garsusai žurnalistas, katras dar prieš kažkiekąten metų pagarsėjo, kai aprašė visus Daktarus, Daškinius ir belenkiek kitų visokių nusikalstamų gaujų. Tai dabar anasai ruošiasi išleisti knygą, užvadintą "Tikroji daktarų istorija", tai čia dabar ir keliame tokį klausimą: tai kaip čia dabar gaunasi, kad apie visokias geras organizacijas, kurios kovoja už tiesą, niekas knygų nerašo, o apie kažkokias gaujas knygas rašo, tai čia jau akivaizdus nusikaltėlių šlovinimas.

Kas sumokėjo už šią knygą? Ar tiktais čia nesigauna taip, kad užu policijos pinigus, už visų mūsų mokesčių mokėtojų lėšas išleidžiama bus knyga, katra šlovina Henriką Daktarą ir daugybę visokių kitokių ten veikėjų?

Kas atsakys?


Antroji Dailiaus Dargio knyga

Čia ir Pipedijoje nežinomi kažkokie gerbėjai atėjo ir perduoda žinutė dėl greitai pasirodysiančios knygos Kruvinasis mafijos maršrutas:

Nereikėjo oj nereikėju Dailiau, ieškoti sąryšių su nusikalstamom gaujomis, nes jau žinote, kad rankraštis pakliuvo mums, taip kad pas jus jau laukia 13 ieškinių, kuriuos gausite, tai nebus taip linksma, kaip tas vienas pavienis ieškinėlis, kurį su pirma knyga gavote dėl gerbiamo Henriko Daktaro, o bus tai jums daug kartų daugiau ir ne tik teismuose.

Taip kad neslėpkite, kaip į butą 2011 rugpjūti mėnesio 8 dieną buvo atvežtas juodai nudažytas karstas nuo gerbėjų su kapinių žemėmis. Nes tokias žinias galėjot ir nesislėpt nuo gerbėju. Kodėl bijojot parašyt tuose jūsų internetuose? Ar jau baisu rašyt skandalai apie save? Ir tada nereikėtų jums slapstytis po visokių pažįstamų butus Akmenėje ir Tauragėje o paskui į užsienį pabėgti.

Čia jūs veltui taip padarėte, kad galvojate jūsų toje Prancūzijoje niekas nesuras? Taip tada prisiminkit kaip gavot su byta Paryžiuje ar saldu buvo nors ir pabėgote 90 Boulevard Marius Vivier Merle adresu į kitą miestą Lyon, nes galvojate kad mes nežinome kur dabar jūs bet kaip matot žinom. Bet čia mes geriau sakome apsigalvokit kad paskui nereiktų kaltinti save patį.


Trečioji Dailiaus Dargio knyga

Štai jau ir trečioji Dailiaus Dargio knyga pasirodė pompastiškai pavadinta Vilniaus bomberio išpažintis, kur dabar pasakojama apie tai, kaip visokie vertelgos negražiai vieni kitus sprogdino, o ir toksai Ekspres bankas buvo kažkodėl subankrutavo, nes jo mašiną su vairuotoju-savininku susprogdino kažkokie neaiškūs nusikaltėliai. Tai dar visokie sprogdinimai ir krūvos dingusių pinigų, o klausimas kas kaltas?

Dailius Dargis turėtų atsakyti už tai, nes visi supranta, kad dabar klausimas, kas sumokėjo? Kodėl niekas neskelbia, iš kokių pinigų šitai padaryta, kas finansavo knygos leidybą, ar čia nėra sąskaitų suvedinėjimas su garbingais Lietuvos žmonėmis, kurie tiktai gero siekė, o dabar yra apšviečiami, kaip nusikaltėliai? Kodėl dabar tyli žiniasklaida, kuri irgi finansuojama iš neaiškių kišenių?

Žmonės nukentėjo, bankų griūtis visus žmonių pinigus nusinešė, o dabar knygoje teisinami visi tie grobikai ir nusikaltėliai, apie kuriuos nepagrįstai teigiama, kad jie taip ir turi atsėdėti kalėjimuose ir visi nusikaltimai pateikiami lyg niekur nieko. Besislapstantis kažkokiame užsienyje nuo žmonių teisėto pykčio, o ką ar nesuradome senuoju adresu Dailiaus Dargio?

Taip kad nesislapstyk tame savo Prancūzijos užkampyje pas savo meilužę, nes pas tave jau ateis rebiatos, tu niekur nepasislėpsi!