Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Britnė Spyrsė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:37, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Tararaika versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Kažkada buvusi labai gražia fyfa, paskutiniu metu Britnė Spyrsė išvis sugedo ir pavirto į storą, savim patenkintą karvę

Britnė Spyrsė (angl. Britney Spears, o kalbainiai kartais rašo kaip "Britnė Spyrs" arba išvis angliškai) - anokia JAV garsenybė, žvaigždutė ir t.t.. Pagarsėjo, kai buvo labai jauna ir labai graži, kokių 16-17 metų, nes visiems rodydavo savo formas ir skelbdavosi, kad niekam neatsiduos.

Karjerą Britnė pradėjo savo motušės vedama, buvo pozicionuojama, kaip pop lolita. Dar būdama 17, įsitaisė dirbtinius papus - šią operaciją irgi pasidarė savo motušės dėka.

O paskui paaiškėjo, kad ji yra šliundra, visai negraži, žiauriai nugrimuota, o klipuose ir nuotraukose vietoj jos neretai rodomas kažkoks kompiuterinis modelis. Dar daugiau - net ant scenos dažnai šokdavo ne pati Britnė, o kažkokia jos antrininkė, o visas daugelį šūdinų popsiškas daineles įdainavo irgi kažkoks kitas žmogus.

Taigi, kaip matome, labai ne kas, tikrai ne kas. Todėl vėliau Britnė gerokai reklamavosi kartu su įžymiaja milijardiere ir krušpisa Paris Hilton, vaidindama, esą, lesbietę ir rodydama fotografams savo putę. Deja, net ir tai jai padėjo tik neilgam. Tad vėliau, atkartodama kažkokios rimtesnės dainininkės patirtį, Britnė nusiskuto plikai. Bet ir tai padėjo neilgam, juolab, kad Britnė išsyk ėmė gėdytis ir nešiot peruką. Žodžiu, pravalas po pravalo. Šiuo metu Britnė jau tampa užmiršta praeitim.

Britnė Spyrsė demonstruoja paparaciams savo putę, lipdama iš Paris Hilton mašinos