Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blevyzgos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Puslapio maketo viršūnė.

Blevyzgos - taigi belenkokios šnektos, ką tik nori, tą pezi, o taigi netgi moksliškai yra įrodyta, kad jei pasodinsi melejoną bezdžionių prie kompiuterio ir duosi joms daxuja laiko, tai jos bet kokį tobuliausią kūrinį atspausdins, pavyzdžiui, kad ir Servanteso „Don Kichotą“ arba Mažvydo „Katekizmą“.

Tai čia ir Pipedija yra atviras projektas, katrasai prie šios hipotezės eksperimentinio patvirtinimo prisideda, taip kad ir jūs prisidėkit, taip žiūrėk ir sukursim šedevrą kokį, bent jau kokį nors pavyzdžiui Biliūno „Kliudžiau“!

Ble(t)vyzgos.lt

Vat tai o senais internetų ištvirkimo Lietuvoj pradžios laikais, gal net kokiais 1999-aisiais metais nuo Kristaus išganytojo nekalto gimimo užgimė sykį ir anokia elektroninio pašto konferencija. Tatai atsitiko gi iš žiaurių ir griežtų tiems laikams taisyklių, kad niekas nerašinėtų nesąmonių konferencijose (ūkiškai tarus mailing listuose). Gimė jin irgi veisės gal Hypermart ar Tripod, ar dar bele kokiam senam internete, katro gal jau ir nebebėr, bet konferencija su laiku keitės, pilnėjo, migravo ir keistai niekaip nenumirdavo. Tad dabar ją matom atsiradus tiesioginiam Lietuvos internete blezygos.lt[1] ! O skirta buvo tam, kad kauptų nesąmones. Ir taip ir pasivadino: „Rimčiausias nesąmonių puslapis Lietuvoje.“ Tai gal dar net ir už Lietuvos ribų, drįstame pastebėt...

Tai tas va projektas buvo gan atviras, spontaniškas ir todėl kartais įdomus, juokingas, betgi kartais ir liūdnas - nes bajeriai ten tokie ne visiems suprantami ir dar kartais išsibaigdavo. Bet nuo tik linksmiau, nes vistiek paskui prasidėdavo! Tai šiaip jau bendrai aprašyta istorija yra tame pačiame internete, vat jei kam įdomu tai ir skaitykitės patys tai.

Prisidirbęs Blevyzgose yra ir Pipedijos bendraautorius s2. Tai tik kadangi metė jis jas jau daxuja seniai, tai ir nebežinoma, kokia dvasia nūn tas puslapis gyvuojantis. Bet visiems rekomenduojama užeit ir pajust kognityvinį vieną kitą disonansą kokį norintais. Ir dar šitą skirsnį papildyt beigi patikslint to pasekoj... O gal net su Pipedija susiet ryšiais kokiais nors!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.