Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ainė Ramonaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ainė Ramonaitė - kokia tai nauja miela graži garsi filosofė, pretenduojanti savo populiarumu aplenkti gal ir Nidą Vasiliauskaitę, nes gal nežymiai adekvatesnė ir kartais mažiau nusišnekanti. Daugelio pamėgta ir per neilgą laiką tapusi ryškiu demagogijų ir šiaip nesąmonių šviesuliu. Oficialiai gi vadinasi politologė, tik vat politikoje pas ją orientacijos, atrodo, netgi mažiau, nei pas Nidą, tai geriau ją vadinkime filosofe. Šiaip tai geras žmogus, nieko blogo nenori padaryti, daug dvasingumo duodantis.

Naujaisiais laikais Ainė Ramonaitė pagarsėjo tuo, kad visiškai atvirai prokremlinius politikierius ėmė ginti, aiškindama, kad juos taip vadinantys esantys kokie tai panašūs į Lukašenka. Matyt aibės jai pasirodė per sudėtingos, tai savo asociatyviniame mąstyme tiesiog padėjo lygybę tarp valdžios kritikų ir visokių raudonųjų, o tada taip ir nusprenė, kad jei raudonasis - tai reiškia, kad valdžią kritikuoja, o jei valdžią kritikuoja - tai reiškia, kad valdžia bloga, o kodėl valdžia bloga - tai todėl, kad vadina proputinišku. Tai tokiu būdu mes norime paaiškinti ir pateisinti Ainę Ramonaitę, nes ji nekalta dėl to, nes ji taip mąsto ir išreiškia savo nuomonę.

Aišku, Ainė Ramonaitė dėl to yra mėgstama visokių leidinių, kurie gyvena iš to, kad kuria sensacijas, konfliktus ir klikbaitus, nes šitaip galima jos paklausinėti ir gauti kokį nors pasisakymą, po kurio vieniems atsiveria tikroji teisibė, kitus apima svetimgėda, o treti būna, kad pradeda kalbėti visokius keiksmažodžius.

Ainė Ramonaitė yra VU, o tiksliau TSPMI profesorė. Tai jau pats šis faktas, kombinacijoje su jos pasisakymais, iš esmės pasako viską, ką pakanka žinoti apie VU TSPMI, nes daugiau žinoti jums kaip ir nereikia. Čia galim tarti, kad jei kažkada tenai kokie tai vanagai skelbė, kad TSPMI esanti kokia tai valstybininkų irštva, tai dabar jau matomai galima būti ir kitaip vadinti.

Daugeliui knygynų Ainė Ramonaitė žinoma iš didžiulio kiekio knygų, kurios išleistos bent dalimi su bendraautoriais, bet mes nežinome nei vieno, kas jas būtų skaitęs:

 • Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?
 • Kaip renkasi Lietuvos rinkėjai? Idėjos, interesai ir įvaizdžiai politikoje
 • Sąjūdžio ištakų beieškant: nepaklusniųjų tinklaveikos galia
 • Tarp Rytų ir Vakarų: Lietuvos visuomenės geokultūrinės nuostatos
 • Nematoma sovietmečio visuomenė
 • Pilietinės galios indeksas
 • Neatrasta galia: Lietuvos pilietinės visuomenės žemėlapis
 • Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai
 • Kas eitų ginti Lietuvos? Pilietinio pasipriešinimo prielaidos ir galimybės
 • Lietuviai ir lenkai prieš komunizmą po 1956 m. Lygiagretūs keliai į laisvę?
 • Kažkas tokio labai tikro. Nepaklusniosios sovietmečio visuomenės istorijos
 • Posovietinės Lietuvos politinė anatomija
 • Partinės demokratijos pabaiga? Politinis atstovavimas ir ideologijos
 • Tarp Rytų ir Vakarų: Lietuvos visuomenės geokultūrinės nuostatos


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.