Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


TSPMI

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas arba TSPMI - taigi spėjama valstybininkų irštva gi, mat tenai visi galai vis susiję, ten kur tik valstybininkas, tai vos ne kas antras su šituo TSPMI susijęs.

Tai nors tai ir lyg ir VU filialas, bet taip tarpais atrodo, kad gal net atvirkščiai - VU gal daro tai, ko šitam institutui reikia.

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas įkurtas buvo 1992, o jo direktoriumi tadais tapo anoksai Egidijus Kūris. O paskui visiems dėstytojams buvo išaiškinama tokia vat įdomi koncepcija: "mes rengiame būsimus valstybės tarnautojus, kurie turi būti ruošiami taip, kad jaustų mums lojalumą, o pastarieji pasklis po visas šalies institucijas ir tokiu būdu užtikrins savų žmonių visur". Tai aišku, kad natūralus sąmokslo darymas, tai taip ir reikia daryti, ir Pipedija gi aišku, jei valdžią užgrobdinėtų, tai taip ir darytų, nes tai natūralu.

O tai paskui to TSPMI vadu pasidarė anoksai Raimundas Lopata, tai irgi čia valstybininkai matyt, nes šisai mat kažkaip viską ideologiškai visur pagrindžia esą...

Tai čia jau Pipedija apie tai tik nori pasakyti, kad čia jau tik gandus kaip pateikiam, taip ir pateikiam, o toliau tegul aiškinasi vanagai - Tomas Čyvas ir Valdas Vasiliauskas!