Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Samyang
Samyang Optics - bene didžiausias Pietų Korėjos optikos gamintojas, kadaise gal ir nevertintas, bet dabar jau iškilęs į visai rimtas pozicijas. Taigi, vis dažniau ir dažniau kur nors galima pamatyti objektyvą su šios firmos ženklu.
Samyang gamina objektyvus ir savo vardu, ir daugelio kitų kompanijų vardais, nes siūlo rinkai labai daug white label tipo produkcijos - tik užsidėk savo brendą ir pardavinėk. Kadangi kokybė visai nebloga, tai daugelis kitų kompanijų ima, ženklina ir perpardavinėja. Taigi, labai daug objektyvų su tokiais ženklais, kaip Bower, Pro-Optic, Vivitar, Phoenix ar Rokinon - tai šitos pat korėjietiškos kompanijos produkcija.
Mes čia Pipedijoje skaitom, kad geriau nusipirkti prekę pigiau, nei už tą pačią kainą, taip kad palaikome visus, kas už tokius pardavimus čia daro.
Kitas Samyang
Samyang Food - tai bene didžiausias Pietų Korėjos makaronų, tų visokių ramenų gamintojas, eksportuojantis į krūvas visokių valstybių, ypač garsėjantis tokiais Buldak makaronais. Makaronai, reikia pripažinti, tikrai skanūs, bet kad aštrūs kaip nežinia kas, nes toks vaizdas, kad ne šiaip raudonieji pipirai tenai saujomis beriami, o išvis kažkoksai tai kapsaicino ekstraktas.
Ir visi makaronai vieni iš aštresnių, ir net turi skirtingus skonius, pvz. su raudonu pakeliu - dvigubai aštresni, su geltonu - sūrio skonio, su rožiniu - karbonaros skonio. Ir taip toliau.
Nieko negalim pasakyt, kai kurie žmonės būtent tokius makaronus labiausiai ir mėgsta.