Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zabludovskio pompa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Savimasažinė bybio pompa pagal Zabludovskį


Tokiame sename archyve aptikome neregėtai funkcionalų prietaisą - Zabludovskio pompą - rankinę oro pompą bybio savimasažui. Prietaiso išradėjas - anoks Zabludovskis jau senais laikais pasiūlė kaip kovoti su visokiais lytiniais iškrypimais. Taigi - Savimasažas!


Specialistai sako, kad tokios pompos lengvai adaptuojamos buityje ir įgalina atsisakyti tokių niekingų įpročių, kaip dročinimas. O dar sakoma, kad "chuj zaviornutyj v gazetu zameniajet sigaretu"


Bet gi bėgant amžiams, atsirado šio išradimo tobulinimų - pvz. Šiaip dročinimui skirta vakuuminė pompa


Dar žr.