Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dirbtinė putė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Kompaktiška ir patogi, estetiškai apipavidalinta alaus skardinės formos, burną imituojanti dirbtinė putė, kurią galima drąsiai laikyti matomoje vietoje, nes visvien niekas nesupras, kas tai per daiktas

Dirbtinė pyzda - tai tokia pyzda, kuri yra dirbtinai pagaminta specialiai seksualiam panaudojimui vietoj tikros pyzdos. Tiesą sakant, labai jau negražus tas žodis - pyzda, todėl geriau sakyti piziukė ar putė - tai būtų maloniau skaitytojams, kad jie nepatirtų nemalonių įspūdžių. Todėl kas nors, kas mokate, pervadinkite šitą straipsnį į "Dirbtinė putė" ar panašiai.

Moderni japoniška dirbtinė putė, pagaminta, naudojant nanotechnologijas, suteikia malonumą, didesnį už tą, kurį galėtų suteikti natūrali pyzda

Taigi, tęsiant tą temą - apie dirbtines putes. Jos būna visokios, bet visos jos skirtos tam, kad į jas įkišti pimpalą ir smaukyti. Visokių formų jos būna - ir plaukuotos, panašios į tikras, ir visai nepanašios. Bet visvien tam pačiam dalykui skirtos. Itin populiarios dirbtinės putės Japonijoje, kur jos pardavinėjamos netgi supermarketuose. Populiariausia ten esančių dirbtinių pučių rūšis - tai pyzdų konservai.

Tobuliausios dirbtinės putės būna mechanizuotos ir automatizuotos - tokios vadinamos motopyzdomis.

Žiūrėti dar