Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vytautas Galvonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ar įsivaizduojate uolų, nuolankų, lojalų ir paklusnų parlamentinį šliužą? Tai visiškai netinka Vytauto Galvono atžvilgiu - galima prigalvoti ir dar daugiau!

Seimo nario kadenciją bebaigiančio, rankų kilnotojo, uolaus partinės linijos puoselėtojo ir Pakso bendražygio Vytauto Galvono pasiekimų sąraše - 4 fėjlai, peteikiant teisės aktus parliamentui. Pagal pateiktų įstatymų pavadinimus, tai Galvonas atrodo kompetentingas tokiose srityse kaip:

  • lavonų laidojimas;
  • onkologinės ligos;
  • ES lėšų įsisavinimas;
  • bankininkystė (Snoras)
  • ir, be jokios abejonės, mokesčiai!!!


P. S. Visos tos kompetencijos priskiriamos radiofizikui ir lakūnui - mėgėjui Vytautui Galvonui. Nenuostabu, kad tylenis parliamentaras atrodo susimąstęs, nes sunku gi susivokti, kur biudžetiniai altimetrai ir šešėlinės ekonomikos iškrovos. Tam jam ir linkėtume sekmęs!

Vytautas Galvonas trykšta išmone - rinkėjų simpatijas vilioja puikuodamasis savo džipu - buldozeriu.

Liaudyje

Apie Vytautą Galvoną beveik negirdėti Kauno troleibusuose ir Alytaus namukuose. Bet už tai anykštėnai tai mielai mena pastarąjį, tarsi kokį silkėmis ar užgleivėjusiais spuoginiais klitoriais smirdantį įkrų dėdę...