Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vergė Izaura

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Vergė Izaura žiūri į jus primušto šuns žvilgsniu

Vergė Izaura (port. Escrava Isaura) - legendarinis serialas, nuo kurio prasidėjo šūdinų serialų era Lietuvoje. Nes iki tol būdavo ne šūdini serialai, o išvis kažkokie filmai apie II Pasaulinį karą, revoliuciją ir komunistines strojkes. Todėl visiems ta "Vergė Izaura" pasirodė kaip baisiausiai dvasinga atgaiva, kur bent jau kažkoks siužetas yra, prasmė kokia tai ir aktoriai gražūs, o ne baisūs.

Išties tai "Vergė Izaura" buvo šūdinas ir senas Brazilijos gamybos filmas, sukurtas dar 1976 metais. Filme buvo 100 serijų po pusę valandos. Paskui, kai šitą filmą ėmė užsieniams pardavinėt, tai tam kad būtų įdomesnis už meksikietiškus serialus, viskas buvo smarkiai nukarpyta ir serijos apjungtos. Taip gavosi 30 serijų po pusę valandos. O paskui kai filmą nupirko SSRS, tai tos serijos buvo dar sujungtos po 2 į 1, taip gavosi 15 serijų po valandą.

Tai SSRS nupirko 1988 metais tą serialą ir kai rodė, tai atrodė labai gražiai ir moderniai nufilmuotas, viskas tiesiog stebino vaizdų gražumu ir kokybe. Bet dar keisčiau buvo tai, kad nors filmas buvo apie baisią vergiją Brazilijos plantacijose 1860 metais, šito serialo tarybiniai žiūrovai vis kalbėdavo apie tai, kaip gerai tie vergai gyvena, kokiais gražiais drabužiais rengiasi, gauna pavalgyti mėsos ir panašiai.

Gi serialo siužetas buvo apie tai, kaip kažkokia vergė baltaodė Izaura, kurią vaidino tokia aktorė Lucelia Santos, yra vergė, nors ir nėra negrė, nes gavosi taip, kad iš vergės negrės daugybinio kryžminimo su baltaodžiais būdu gavosi baltaodė vergė. Štai jums ir prašom, kokia neteisinga vergovinė santvarka.

O dar visi labai tikėjosi, kad ta Izaura yra labai nekalta ir taip toliau, ir turi daug dvasingumo. Bet paskui paaiškėjo, kad ji visai nėra nekalta ir kažkokiose pornografinėse nuotraukose buvo.