Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Logorėja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Verbalinė diarėja)
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Logorėja (vulg verbalinė diarėja), dar vadinama žodinė tryda - būdingas psichotinis simptomas, pasireiškiantis kraštutiniu kalbumu. Tipiškas katatoninei schizofrenijai, maniakalinėms būsenoms, narkotinėms intoksikacijoms. Tuo atveju, kai pacientas yra raštingas, logorėja neretai išvirsta į grafomaniją.

Pacientas, apimtas logorėjos, nesustodamas kalba, tačiau silpnai reaguoja, negali sustoti kalbėti, daugeliu atvejų netgi negirdi pašnekovo, kartais tai, ką galima pasakyti vienu sakiniu, gali pasakoti kelias valandas, nuolat pasikartodamas, šnekėdamas tas pačias frazes, tuos pačius sakinius. Būdinga, kad logorėja nesustoja ir nesant pašnekovo - žmogus nesustodamas kalba ir pasilikęs vienas.

Daugeliu atvejų logorėja būna kombinuota su schizofazija, kartais - su echolalija, o sunkiose formose pavirsta į verbigeraciją.


Logorėja internetuose

Logorėja Internete taipogi reiškiasi - visi ir kiekvienas blogo savininkas serga sunkesne ar lengvesne internetinės logorėjos forma. Liaudyje vadinama, kad tai grafomanija ar žodinė tryda, nes varo viską, kas papuola lauk ir sustot negali, lyg viduriai paleisti būtų...

Griežtai vertinant, tai ir visa Pipedija - aiškiai išreikšta internetinė logorėja.