Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


VOLVO

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai toks VOLVO logotipas, reiškiantis Marsą ir simbolizuojantis kaip manote ką? Taigi akivaizdu, ką ta pasistojusi rodyklė simbolizuoja! Vienintelis automobilių gamintojas, savo logotipe turintis falinį simbolį!
VOLVO 244 - bene nuostabiausia mašina, kokią žmonija yra sukūrusi, o sėdynės joje tokios, kad kojas galima į apačią nuleist, beveik, kaip ant kėdės sėdint - joks mersas neprilygs!

VOLVO - nuostabus švedų automobilių gamintojas. Pagarsėjo tiesiog neužmušamomis mašinomis, beveik kaip koks Mersas. O kai dabar pyderaiGeneral Motors sugadino, o paskui ir visiškai subankrotino SAAB, tai dabar vienintelės padorios europietiškos mašinos teliko. Aišku, dar yra visokių prancūziškų, o su jomis VOLVO ilgai draugavo, į VOLVO kažkuriuos modelius netgi Renault varikliai buvo dedami, ale bet tai praeitis jau...

Kadangi švedai, beveik kaip ir rusai, kai gamino savo "Pobedas", nelabai taupo ant metalo tai nedaro tokiu kiauru plonu skarbonkių, kaip japoškės, o po to kai pora girtų švedų su savo pirmaisiais VOLVO išbandė šimtamečių medelių stiprumą, tai kad visai tauta nesunyktų 1958 koks tai inžinierius sugalvojo, kad reikia kažkaip įtvirtinti tą vargšą girtą briedį-švedą ir išrado saugos diržus. Nuo tada VOLVO ir gavo saugiausio pasaulyje automobilio vardą, vietoje velnio pakišančio pagalvę.

Volvo iki 2007 m. nelabai galėjo girtis, kad gamina stilingas mašinas. Nes kaip senelis su kirviu iš plieno iškapojo pirmają kampuotą Volvo, tai nuo 1972 m. sekantys dizaineriai tik vos vos apšlifuodavo kampus, nes juk iš vidaus nesimato ar tavo mašina kampuota, ar ne.

Bet kadangi švedai tai tikri briedžiai ir su nemažu polėkiu, tai į eilinius VOLVO įmeta gerokai paturbintus varikliukus. Čia tam, kad net ir pilnai prikrautas VOLVO lengvai draguose galėtų aplenkti gezą su Bimke ar Golpu.

VOLVO taip pat ir Didžiosiose lenktynėse, sakoma, dalyvavo...


VOLVO V70

Volvo V70 tai 5 asmenų Švediškai šeimai pagamintas automobilis. Nu kadangi Švedai turtinga tauta ir išsiruošusi į kelionę turi nemažai ką pasiimti, tai bagažinę padarė tokią talpią, kad įtalpinus dramblį, vietos liktų dar ir begemotui. Bet tai didžiulis privalumas, nes mirus kam iš artimųjų nereikia samdytis katafalko, nes velionis puikiai telpa su giedotojais šeimyniniame VOLVO V70.


Kinietiški volvo

Tai jau naujas modelis gi

Kiniečiai gi nupirko VOLVO, tai dabar čia jau kinietiškos mašinos bus, nors anksčiau juos Ford turėjo, tai dabar pardavė. Tai jau galim spėti, kas čia bus. Tai jau gali būti, kad dar vienas koks nors Hyundai...

Nors gi ne, nes laikas parodė, kad kiniečiai gero produkto čia visai nenorėjo gadinti, tai tik prikišo į Volvo daugiau pinigų, kad galėtų dar daugiau uždirbti.