Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Leonas Trockis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Trockis)
Jump to navigation Jump to search

Leonas Trockis, o išties tai Levas Bronšteinas - buvo toksai komunistas, marksistas beigi trockistas, nes patsai tą trockizmą ir sukūrė. Nors gimė kažkur Ukrainoje, bet pragyveno daug laiko Lietuvoje, ypačiai Vilniuje bei dar daugiau Trakuose, tai dėl pastarųjų ir pasivadino Trakiškiu - rusiškai Trockiu.

Leonas Trockis pagarsėjo tuo, kad būtent jis, o ne Vladimiras Leninas buvo tikruoju viso bolševizmo ideologu, bet negana to, po Spalio revoliucijos atrado, kad kažkas vyksta ne taip, tad ėmė peržiūrinėti visą komunizmo ideologiją ir taip sugalvojo permanentinę revoliuciją, kurią paskui ėmė visur diegti viso pasaulio Naujoji Kairė.

Dar Trockis pagarsėjo tuo, kad tapo didžiausiu Stalino priešu, nes šis nutarė, kad Trockis jam kelia didžiausią pavojų. Tai dėl to Trockiui teko bėgti net į Meksiką, kad tik NKVD žudikai neatrastų.

Nužudytas Trockis buvo 1940, tiesioginiu Stalino įsakymu, o NKVD žudikai padarė tą netgi ir Meksikoje.

Naujesnių atšakų marksistai, besiremdami Trockiu, aiškina kad revoliucijos SSRS buvo per maža, nes per mažai buvo iššaudyta, per mažai nacionalizuota ir per mažai susodinta į konclagerius - tik todėl ir nesigavo. O jei būtų komunistai tą darę iki galo, tai dabar būtų visa žmonija labai laiminga ir gyventų komunizme. Tai vat tokie marksistai būna dar vadinami trockistais.