Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tinklinė prekyba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Tinklinė prekyba - taigi aišku, kad ne piramidinė schema, nes visi puikiai žino, kad piramidinė schema - tai tiktai tada, kai vieni pinigai siuntinėjami, o mes gi čia tokie rimti, ne pinigus siuntinėjame, o tikras prekes, taigi, čia pas mus tikra prekyba. Nedrįskite mūsų prekybos vadinti tinklinėmis schemomis, nes čia pas mus tikros prekės, mes esame atstovai didžiausios pasaulio kompanijos su distributoriais ir sutartimis, ir taip toliau!

Siūlome jums uždarbį iš namų ar papildomą prie darbo. Jums netgi beveik nieko nereikės daryti, jei jūs esate verslus, tai tikrai sau prisidursite keletą tūkstančių eurų per mėnesį, beveik nieko neveikdami. Ar susidomėjote mūsų pasiūlymu?

Mes siūlome jums prekiauti geriausios firmos XYZ gaminiais, kurie neturi analogų pasaulinėje rinkoje. Tai Japonijos, JAV, Prancūzijos ir Šveicarijos kompanijų bendras produktas, į jį investavo didžiausios pasaulio korporacijos, tokios kaip (išvardinam 10 randomu ko papuola).

  • Blablabla
  • Blablabla blablabla
  • Blablabla blablabla blablabla
  • PROFIT!!!

Mūsų produktas neturi analogų, jūs tikrai jį galite pasiūlyti savo draugams, giminėms, artimiesiems, bendradarbiams, kaimybnams dar kažkam.

Mes nesivadovaujame atsilikusiais principais, turime lanksčią struktūrą, todėl jums nemokėsime atlyginimo, o siūlome užsidirbti pačiam, kiek tik norėsite! Susiraskite prekybos agentus, kurie irgi prekiaus, ir tada jūs galėsite jiems parduoti tą produktą ir gauti 20%, o jie galės susirasti kitus, ir jiems parduoti, ir gauti 20%, ir dar jūs nuo jų gausit 20%, o tie kiti agentai susiras dar kitus agentus ir dar nuo jų gaus 20%, ir taip net 4 lygių prekyba!

Jums tereikia surasti pirmą lygmenį agentų, o jie jau susiras kitus, ir taip jūs nepaprastai daug uždirbsite!

Ne, tai ne tinklinė prekyba, oi, atsiprašome, tai ne piramidinė prekyba, o tinklinė prekyba, tai yra moderniausias prekybos metodas!

Ne, mes nemokėsime atlyginimo, nes mes norime, kad jūs mums dirbtumėte už dyką. Oi, atsiprašome, norėjome pasakyti, kad tai bus jūsų verslas ir jūs mums nešite pinigus, tuos 20%, oi, tai yra norėjom pasakyti... Nežinom, kažkodėl taip sunkiai sekasi surasti durnių, jie visi kažkodėl mus pasiunčia ir iš mūsų nieko neperka...