Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sniegas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sniegas - tai tas baltas daiktas, kuris prikrenta iš dangaus, nusėda ant žemės, o paskui šalta, visi slysta, paskui šunys tenai į sniegą prišika, tada jų šūdų niekas nesurenka, tada apsninga, tada ant tų šūdų užlipa žmonės ir išsišūdina batus, o paskui vaikai žaidžia sniege ir išsišūdina rankas, paltus, kelnes ir veidus, o paskui ateina pavasaris, sniegas nutirpsta ir visur vieni šūdai iš po žiemos.

Kadangi sniegas būna pradžioje baltas ir gražus, tai visi džiaugiasi, bet vienok neretai toje vietoje atsiranda geltonas sniegas, tai jau nesidžiaugia.

Dar iš sniego žmonės daro kokį nors Senį besmegenį, tai irgi būna su šūdais. O dar mėtosi sniego gniūžtėmis, tai į jas irgi kartais šūdai pakliūna. Kitaip tariant, sniegas išties yra baltas šūdas. Jis tiktai atrodo gražiai, o išties tai šūdas. Ir kai žmonės išsivolioja sniege, tai jie išties išsivolioja šūduose.

Šūduose yra daug bakterijų ir visokių virusų, taip kad sniegas yra jų platinimo medžiaga. Ir taip sniekas skleidžia infekcines ligas. O paskui visokie gydytojai turi daug darbo, o štai vaistinės tada turi daug pardavimų, nes pardavinėja visokius vaistus.

Dar dėl sniego žmonės serga visokiomis ligomis ar netgi koksai nors gripas ir koronavirusas ateina.

O dar kartais sniegu kažkas vadina amfetaminus kažkokius, tai tenai kitoks sniegas. Tai jo geriau nevartokite, nes jis yra kenksmingesnis už visokius šūdus.