Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Savižudybių būdai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Savižudybė)
Jump to navigation Jump to search
Pirmiausiai paspauskite čia - http://artimiems.lt/skubi-pagalba/
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Nagi taigi, tai čia jau patartume į visą reikalą išties pažvelgti rimtai ir visai atbulai...
Savižudybė, atliekama neteisingai!
Lietuviai - profesionalai šioje srityje!

Savižudybių būdai, gi jų - gyvas velnias, netgi tokių, kaip užsidusinti bezdalais - o ką čia, gal manot, kad juokaujam? Otaigi visai ne, nesgi prieš kelis metus kažkoksai amerikonas prisirijo pupelių, nuo kurių, žinia, bezdama, užsidėjo dujokaukę, o šiosios guminį vamzdį prisitvirtino prie šiknaskylės, taip ir užsibezdėjo negyvai (kitaip tariant, apsitručino metano dujom). Tiesa, dar buvo versija, kad visgi ne nuo bezdalų numirė, o nuo to, kad jau apsisvaiginusį sieros vandeniliu, jį suėmė tryda, katrąja jisai ir paspringo...

O taigi čia visai dar galim patarti, kaipgi padidinti tokio metodo efektingumą taip puikiai, kad jau nieko daugiau ir nereikės - tam tereikia suvalgyt porą tablečių purgeno, tai fontanais triesit!

Jei rimtai (čia kiek nukrypstam), tai savižudybė yra visus nuliūdinantis dalykas. Būtent dėl to apie ją mes čia nerašome visiškai nieko gero, nors ir bandome juokauti (gal ne visada juokingai, nes prastai pas mus su humoru). Jei jūs mąstote apie savižudybę, tai visgi pagalvokite, kad galite ir palaukti, ir gal būt rytoj jau viskas bus kiek kitaip. Savižudybė nepataisoma, o visa kita - pataisoma. Todėl žinokite, kad net jei ir labai juodai viskas atrodo, bus ir momentas, kai viskas pagerės.

Jei mąstote apie savižudybę, užeikite visgi į šią nuorodą - http://artimiems.lt/skubi-pagalba/

Kaip tai daryti?

Jei susimastei dėl gyvenimo prasmės ir iš tikrųjų ėjai į šį straipsnį ieškodamas pagalbos, Pipedija pateiks daugybę būdų užbaigti kančias. Vienas iš metodų yra tiesiog paskaityti Pipediją ar Pedivikiją, bet jei ieškote kur kas mažiau skausmingų būdų, skaitykite toliau. Atminkite, visus šiuos savižudybės išbandžiau aš pats, tad galiu juos rekomenduoti - jie tikrai veikia!


Kebabžmogis

Šis metodas gali būti neveiksmingas, bet gali sukelti didžiulę dramą tarp tavo artimųjų bei draugų - nors ir išgyvensi, jie rimtai suabėjos tavo protiniu stabilumu.

Pirmasis kebabžmogio būdas yra traukinio būdas. Susiraskite artimiausią geležinkelį, geriausia visą šitą atliktį naktį, kada mažesnis matomumas. Patartina turėti traukinių tvarkaraštį. Kai tik išgirsite artėjantį kokį tai traukinį, pasislėpkite krūmuose ar dar kur nors atsitūpkite. Kai traukinys bus arti arti, tai jūsų proga - šokite ant bėgių ir susitaikykite su likimu! Nepatartina tiesiog trenktis į traukinio šoną, nes mirties šansai labai maži. Dėrėtų sulaukti tinkamo momento ir iššokti prieš patį priekį. Dėl didesnės dramos, darykite visą šitą su keleiviniais traukiniais - jau turbūt įsivaizduojate keleivių veidus, žiūrint į krauju aptiškusius langus!


Kas laimės - krunkelis ar traukinys?

Antrasis - mašinos būdas. Daugiau išgyvenimo šansų, tačiau veiksminga žiūrint daugumai žmonių. Jei negaila kokio nors tai dviračio, atlikite visą šitą su juo. Susiraskite kokį nors užimtą greitkelį ar šiaip pagrindinę gatvę. Sulaukite labai greitai važiuojančios mašinos. Stovėkite prie pat gatvės bet vaidinkite, jog nenorite jos pereiti. Kai mašina priartėja - šokite! Sveikiname - jūs turėtumėte dabar būti sulyg kebabu. Jei išgyvensite abu metodus, 99% tikimybė, jog niekada gyvenime nebevaikščiosite. Linkime sėkmės!


Dirbtinis paskendimas

Šitas būdas gali atrodyti kaip paprasta nesėkmė, jei atliekama plaukimo baseine ar ežere, ar netgi kokiame bliūde. Panerkite po vandeniu. Įkvėpkite vandens. Taip, tai taip paprasta! Tiesiog žinokite, kad negalima vandens nuryti. Jei nurysite vandenį, jis tiesiog pateks į jūsų skrandį ir tiesiog jausitės atsigėrę. Reikia, kad vanduo patektų pro nosį į plaučius, jei tai pavyks, po kiek laiko jausitės mieguisti ir ilgainiui paskęsite. Nors jei nurysite pakankamai chloruoto vandens, pvz. plaukimo baseine, savižudybė gali taip pat suveikti, nes chloras išgrauš visus jūsų vidurius. Tik tiek kad galite jausti dirgesį gerklėje.

Įsivertinti šitą būdą galite ir saugiai: pakanka įsipilti į šaukštą vandens, ir greitu įkvėpimu jį įkvėpti į plaučius. Jeigi taip pavyks - tai pajusite kokį mikroskopinį procentą nuo savižudybės pojūčių ir galėsite apsispręsti, kad jums tai teikia malonumą. Kiti savižudybės būdai yra daug kartų skausmingesni, tai jų pradžioje bandyti nepatariame.

Mes rekomenduojame šitą pabandymą visiems, nes šaukštą vandens namuose gali surasti kiekvienas.


Klasika: Šūvis

Dauguma Lietuvos populiacijos neturi ginklų, bet jei taip išėjo, kad būtent tokį jūs turite, pvz. pistoletą, galite drąsiai žudytis. Žinau, jau galvojote, kad reikia pistoletą prisidėti prie smilkinio ir nuspausti gaiduką. Smilkinio metodas gali suveikti, bet neverta rizikuoti šito šūdo išgyvenimo, nes didelė tikimybė, kad šaunant būtent šitaip, jūs nepataikysite į smegenis ir ko gero mirsite dėl nukraujavimo, t.y. turėsite iškentėti visą tą nepakeliamą skausmą, veriantį jūsų galvą. Taip pat gali tiesiog ištikti koma. Įsidėti šautuvą į burną ir tada iššauti taip pat nėra gera mintis, nebent jei nukreipsite šautuvą maždaug link smegenų. Ir netgi tada didelė tikimybė, jog mirsite ne iškart. Geriausia naudotis labai dideliu šautuvu, kaip kokiu nors "shotgunu" ar dideliu revolveriu. Tokie ginklai gal ir ne visiškai garantuotai, bet su didele tikimybe nuneš jūsų smegenis jei juos iššausite tinkamai.

Neretai savižudybė šūviu į galvą baigiasi išgyvenimu, tai tada artimieji ilgai jus prižiūrės, o jūs neturėsit didelės dalies smegenų, o taip pat nosies, smakro ir dantų, tad atrodysit negražiai ir būsite kvailas. Bet jums jau tai neberūpės, nes neturėsite ir didesnės dalies smegenų.


Šuolis

Visokių bomžų ir šiaip dibilų pasirinkimas. Reikalauja mažiausiai pasiruošimo bei žinių. Susiraskite daugiaaukštį namą ir baigta - dabar viskas priklauso nuo jūsų. Šokite iš trečio aukšto jei norite nusisukti sprandą ir sedėti invalido vežimėlyje visą likusį jūsų nevykusį gyvenimą. Šokite iš šešto aukšto jei nenorite ilgai kentėti ore, tačiau nenorite visiškai išsitaškyti pasiekus žemę (tokiu atveju didelė tikimybė susilaužyti stuburą ir likti neįgaliu visam gyvenimui).

Šokite iš dvylikto (ir rekomenduotinai aukštesnio) aukšto jei norite būti tikruoju didvyriu! Paskutinysis metodas aiškiai pats geriausias - galima pajusti tikrą skrydžio jausmą, be to, kažkam tikrai bus smagu nuo žemės valyti jūsų kūno ir organų likučius. Įšokite į kokią nors minią žmonių dėl masyvios dramos - kartu nusinešite papildomų gyvybių. Dalis žmonių neužsimuša ir iš dvylikto aukšto, todėl irgi paskui gyvena neįgalų gyvenimą.

Visi, visiškai visi savižudžiai, kurie bandė žudytis, šokdami iš kažkur, pasakoja vieną ir tą pat istoriją: "jau šokus, per patį pirmą akimirksnį atėjo mintis, ką aš darau, aš nenoriu mirti ir visos problemos buvo niekai, kad tik išgyvenčiau!"

Deja, tokia mintis ne visada padeda išgyventi, netgi tie, kas lieka luošais, paprastai džiaugiasi, kad liko gyvais. Žodžiu, šuolis į praregėjimą padaro įspūdį netgi labaii nusiteikusiems savižudžiams.


Pjaustymasis

Emo išmislas, bobiškiausias savižudybės pasirinkimas tačiau kur kas dramatiškiausias. Jei ruošiatės prasipjauti riešą, atminkite - tai pjaukitės skersai, o ne iš kairės į dešinę. O kad dar labiau paaštrintumėte reikalą, siūlome Pipedijos metodą -

  1. Susiraskite tamsų apsiaustą ir žaislinius vampyro "dantis".
  2. Susiraskite gerą peilį.
  3. Užsidėkite apsiaustą ir dantis, galite apsirengti kitais tamsiais drabužiais.
  4. Įgrūskite peilį į vieno iš riešų vidinę pusę ir pjaukite!
  5. Kol dar nepraradote sąmonės, meskite peilį šalin ir įsidėkite prapjautą riešą į burną.
  6. Sveikiname, jūs mirėte kaip vampyras!

Prasipjauti kaklo arterijas taip pat nebloga mintis, tačiau tai sunkoka padaryti vienam.


Superdegtukas

Benzinas + Ugnis + Tu = Žaidimas nugalėtas!

Šitas būdas skauda taip smarkiai, kad vargu ar įmanoma kaip nors skaudžiau nusižudyt.

AAAAAAAAAAAAAAAAAA!


Ekstremalioji elektroterapija

Savižudybės būdas, kurį tu visada norėjai išbandyti. Gali nesuveikti, bet užtikrinu - tai gera pramoga. Susiraskite ilgą, ploną metalinį (ar kokios kitos elektrai laidžios medžiagos) daiktą. Susiraskite elektros lizdą (rekomenduotinai 220V ar daugiau). Ko gero, tolimesnis paaiškinimas nebereikalingas. Iš pat pradžių jumis tik trūputį pakratys, bet jei stipriai laikysitės, po kiek laiko pradėsite kepti iš vidaus. Jei elektra jus tiesiog nublokš, rinkitės mažesnį voltų skaičių, kuris garantuotai sulaikys jūsų raumenis.

Eletra gera tuo, kad žmogus nenumiršta tol, kol nuo elektros neatsijungia arba neiškepa gyvas. Skauda labai ilgai ir smarkiai, visi labai pasibaisės tokiomis kančiomis.

Ups.png


Kiti patarimai

  • Jei sumąstysite žudytis, apsirenkite specialiai tam skirtu juodu kostiumu, kad atrodytumėt, kaip gotas. Gotai labai tai vertina. Kitu atveju kas nors gali ir nesuprasti, kodėl nusižudėte.
  • Prieš nusižudydami, nužudykite kuo daugiau kitų žmonių - jūsų niekas nebeteis ir nepasodins į kalėjimą! Nebent tik pragare.
  • Pasitelkite vaizduotę. Jei jau žudotės, tai žudykitės efektingai!
  • Rašydami savižudybės raštelį, rašykite kliedesius, o gale pridėkite - "dėl visko kalta valdžia ir Kubilius".


Dar kartą rimtai apie savižudybes

Išties, kad ir kiek besijuoktume, savižudybė nėra išeitis. Mes irgi mąstėme apie tokius dalykus (ir kas gi nemąstė?), ir suprantame, kad mintys apie savižudybę ateina, kai būna labai blogai. Bet kad ir kaip būtų blogai, visos blogybės tikrai praeis. Ir kad ir koks nusivylęs savimi ar pasauliu bebūtum, kad ir kaip atrodytų, kad nėra ateities, ateitis yra. Ir tiesiog reikia jos palaukti.

Būtinai kreipkis pagalbos. Ar į vieną iš pagalbos tarnybų - http://artimiems.lt/skubi-pagalba/, ar į draugus, ar į artimus žmones, ar į mokytojus, ar netgi į kokį praeivį. Vienas, kitas - ir atsiras žmogus, kuris norės išklausyti ir padėti. Ir tikrai pažadame, kad paskui pasaulis pasidarys geresnis.