Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rbt972

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

rbt972 - nagi visai dar LJ naujokėlis tokis (rašliavos trukmė žurnale - nuo 2009.06.16 iki 2010.02.06), betgi momentaliai legenda patapęs, mat kažkaip susilaukė nemažo kiekio friendsų, o paskui ėmė juosius plūsti, išvadinęs skaitmenomis, o paskui dar ir visokiais kitokiais baisiais žodžiais, o dar ir prasitaręs, kad čia jie visi anonimai, katrie kažką šlykštaus nori su juomi padaryt.

Tai savo priepolio apoteozėje rbt972 komentaruose netgi ėmė pezėti apie kažkokį totalinį eksperimentą, kuriuo kažką nustatinėja, o vieną iš mieliausių LJ blogerių - Ginaitę išvadino VSD agente ir pažadėjo, kad ir jai ateis eilė. O paskumės visą tą savo postą apie debilus friendus pravalė ir vietoj jo įdėjo kažkokias snaiperinio šautuvo schemeles, matomai, kaip užuominą, kuo užsiims gal.

Tai ir postus pratrynė aišku, o friendai visi, katrie jį sekė, staiga atsifriendino ir liko vargšas rbt972 be friendsų. Tuo virtualaus personažo istorija ir baigėsi.

Tai čia dar aišku norim pasakyt, ką kaščenitai diagnozuoja, nesgi visai ganėtinai neeilinis atvejis, ypačiai tokiame pseudointelektualų pilname LJ:


Kaščenitų diagnozė

Akivaizdūs ūmios psichozės požymiai - kliedesys, haliucinacijos - būdingas paranoidinei šizofrenijai. Reikalinga skubi hospitalizacija, gydymas aminazinu kombinuotai su haloperidoliu, lobotomija.