Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Radiostezija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Radiostezija - tai žymus mokslas apie visokias spinduliuotes, kur leidžia nustatyti pavojingas bangas. Būtent radiostezija leidžia išmatuoti su visokiais prietaisais psichotronų spinduliavimus ir hipnotinių bangų poveikį, arba pritaikyti tam matavimui įvairius specialius prietaisus, kaip kad signalų detektoriai, lochotronai, banginiai difuzoriai, interferenciniai adapteriai ir panašiai.

Žymiausias radiostezijos specialistas ant Lietuvos neabejotinai yra garsus radijo inžinierius statybininkas Jonas Jukonis, konsultuojantis ir per internetus, ir per radiją, ir kitur.

Šiuo metu įvairios kenksmingos spinduliuotės poveikis žmonių sveikatai yra visuotinai pripažintas faktas ir laikomas vienu iš generatyvinių ekologinių rizikos faktorių susergant ligomis. Pirminiai funkcionaliniai bei disfunkcionaliniai susirgimai ar ligų požymiai pasireiškia priklausomai nuo laiko praleisto geopatogeninėje zonoje ar kitos spinduliuotės židinyje, geopatogeninės spinduliuotės šaltinio, žmogaus konstitucijos, ligų kuriomis žmogus jau serga, įgimto atsparumo ir gyvenimo būdo bei kitų faktorių.

Kenksmingos spinduliuotės įtakoje pasireiškia sekantys pirminiai simptomai: padidėjęs nuovargis, suirzimas, nemiga, prakaitavimas, kojų traukuliai, haliucinacijos, psichozės. Ilgą laiką būnant tokiose zonose žmogaus organizmas nebegali normaliai funkcionuoti. Todėl gydymasis pas geriausius gydytojus bus bevaisis jei ligonis net kruopščiausiai vykdydamas gydytojo nurodymus bus priverstas diena iš dienos būti patogeninėje zonoje kuri ardo jo imuninę sistemą, pasipriešinimą ligoms.

Pavojinga spinduliuotė visur aplink mus, todėl privalome apie ją žinoti labai daug, nes kitaip galim pakliūti į pavojingą dirbtinio spinduliavimo zoną, juolab, kad yra ir geopatologinės zonos, kur pavojinga spinduliuotė gali sklisti natūraliai. Tiktai rimtai žvelgdami į problemą, galime apsaugoti savo sveikatą ir gyvybę.