Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ministrai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ministras - tai valdžiažmogių rūšis, kur kažkokiu neaiškiu būdu pakliuvę į valdžios viršūnes, paskui turi nuosavas ministerijas, valdo šalį ir būna už nieką neatsakingi, bet labai reikšmingi ir visų smarkiai gerbiami.

Dažniausiai ministrai savo valdymą baigia fraze "neatsistatydinsiu ir viskas", nors neretai būna ir kitas variantas, kai išrenkamas koks nors Seimas, ateina nauja valdančioji dauguma ir senus ministrus tiesiog išmeta gatvėn, kaip niekam nereikalingus. Paskui nauja valdžia atranda nemažai visokių šposų, kuriuos buvo ankstesni ministrai iškrėtę, tai tada skundžiasi ir verkia.


Ministrų rūšys

Į rūšis ministrai skirstomi dažniausiai pagal tai, kokias ministerijas valdo, taip kad tereikia žinoti, kas per ministerija, tai ir apie ministrą daug kas aišku. Be abejo, būna ir kitaip, kai ministrai skirstosi pagal partijas, tai tada tokiems visiškai nerūpi, kas per ministerija, o svarbu tik kažkurioje paministraut. Tai tokie ministrai pereina per įvairias ministerijas ir todėl vadinami įvairiarūšiais.

Ministerijos gi būna tokios:

...Čia kažką tur būt praleidom, tai labai svarbu, bet kai tų ministerijų tiek daug, tai neatsimenam, o kadangi ministrai tokie svarbūs, tai labai prašom papildyti.