Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Melas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Melai)
Jump to navigation Jump to search
Aišku, šiais politkorekcijos laikais negalima sakyti, kad kažkas meluoja.

Melas - tiesa, kol kažkas sužino kad yra kitaip. O dar politkorektiškai sakoma, kad tai alternatyvūs faktai. Arba dar kaip nors subtiliau pasakoma, kad tai alternatyviai teisinga informacija. Niekas negali drausti žmonėms meluoti, o jei kažkas įvardins, kad jie meluoja - tai reiškia, kad tai šmeižtas, o už jį jau galima ką nors paduoti į teismą, kad tasai besipiktinančius melu nubaustų.

Psichiatrijoje dar melas išskiriamas į sveiką ir patologinį. Sveikas melas - toksai, kur susijęs su kažkokia nauda pacientui. Gi kai melas yra nesavanaudiškas - tai jau gaunasi patologinis melavimas.

Kaip žinia, bet koks melas tėra nuomonė, todėl kiekvienas gali bet kokį melą sakyti ir užtikrintai teigti, kad jis yra tolygus tiesai, lygiavertis ir negalima to melo paneiginėti, nes toks paneiginėjimas - tai diskriminacija, žmogaus teisių pažeidimas ir taip toliau. Todėl melą privalu priimti kaip lygiavertį, ir tolerancija melui turi būti tokia, kad jis turėtų lygias teises bei lygų atstovavimą, kaip ir bet kokia kita teisybė.


Įvairūs melai

  • Olialia lėlių papai yra tikri.
  • Tu gyveni pilnavertį gyvenimą.
  • Tavo mama vakar buvo pas kaimynę, o ne pas mane lovoje.
  • Zvonkė - talentinga dainininkė.


Dar žr.