Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kultūrinė revoliucija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Balsuoti - nuo 14!
Tai ką, blet naxui dibile, sakai jei iki ketvirtadienio neparašysiu rašinėlio tai man kuolą įrašysi?!!!

Kultūrinė revoliucija - žymus visam Pasaulyje istorijos tarpsnis, kažkaip įvykęs ir pasibaigęs Kinijoje, kur anokia Mao žmona, anksčiau buvusi prostitutė Jiang Quing[1] nutarė pagerinti visiškai atsilikėliškos valstybės kultūrinį ir mokslinį gyvenimą, įvesdama naują tvarką. Dar save vadino, anokiais tai Chunveibinais (Huiveibinais-Bybveibinais), tipo kažkokiais "Raudonaisiais sargybiniais", kas ir atitinka pavadinimą.


Kultūrinė revoliucija - didžioji skriaudžiamos liaudies svajonė

Sumušt nuobodybes blevyzgojančius mokytojus, apmėtyti juos šūdais ir apmyžti - ar ne tokia daugelio mokinių svajonė? Manote tai nerealu? Anaiptol! Vieną kart toks linksmas perfomancas įvyko prieš penkiasdešimtį Kinijoje, kurio pirmo plano aktoriai tankiausiai buvo dibilai mokytojai, dėstytojai, šventikai ir panašiai. Daugelis žemesnių klasių mokinių galėtų tik susapnuoti tokias linksmybes. Deja, nepažangūs Lietuvos įstatymai draudžia tokias teises ir matyt norintiems jų tektų emigruoti kur nors į Angliją, kur dabar vyksta Londono pučas.

Sužvarbę ir alkani mokiniai šildosi Budomis ir vadovėliais
Kultūrinė revoliucija liaudies dailėje


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.