Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Krepšinis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 LTSR herbas Lietuvos TSR Lithuanian SSR coat of arms.jpg  Šis straipsnis ar jo dalis parašytas kokio tais nelietuvio, katras nemoka raidžių ir taip remia komunistus.
Niekam neįdomu kad beraščiai esat ar ten mažvaikiai kokie, kur kantuperiu rašyt nemoka, nes vien SMS siuntinėja.
Štai taip vat jums!

Jeigu krepšinis - Lietuvos religija, tai kurioje vietoje tada pinigai?

Tai aišku, Lietuva turi nuo seno dvi komandas - Kauno Žalgirį ir Vilniaus Statybą, katros jau kelis dešimtmečius tarpusavy žaidžia, o jų fanai vieni kitus keikia, taip kad čia jau kaip sakant Vilnius ir Kaunas taip konfrontuoja...


Krepšinis - alaus propaganda

O dar sakoma - "koks krepšinis be alaus?" tai čia Pipedija visiems ir sako aiškiai: alus yra alkoholis, kitaip tariant nuodai, taip kad jau jei nuodijatės, tai gal pagal tokią logiką dar geriau degtinė? Nu taigi aišku - gerai apsivemyžus, ir krepšinio nereikia!

Kiekvienam durniui aišku, kad nereikėtų niekam nei to krepšinio, jei nebūtų visokių ten rėmėjų, kurie savo atributikų prideda ant trispalvių, o paskui reklamuojasi per tai. Dargi sukuria pavyzdžiui tokį internetą, kaip kad meslaimesim.lt, tai paskui visi ir stebisi - "Mesla imesim LT"???? Taigi žinoma, kad mėšlą, o ką gi daugiau!

Taigi kiekvienas lietuvis dūšios kamputyje puikiai žino, kad tiktai futbolas tėra rimtas žaidimas, krepšinis gi tuo tarpu - vaikams ir moterims. O protingi futbolistai, krepšinį laiko pyderastų žaidimą, kai grabaliojamas bybio oda aptrauktas kamuoliukas.

O dabar dar anoksai BOLL'eslovas kažkokiam balkone pasirodė, tai pergales pranašauja...