Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kaspinuotis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Kaspinuotis - tai tokia lerva arba kirmėlė, kuri sėdi kur nors viduriuose pas žmogų ir viską suėda. Tai įsidėmėtina šita lerva yra tuo, kad ji būna iki cielų 30 metrų ilgio, nors dažnesniais atvejais aišku mažiau - kokie 5-10 metrų. Lerva įsitaiso žmogaus pilve, žarnyne, o ten ir ėda viską, pervirškindama per save. Taip ir gaunasi, kad žmogus valgo, valgo, valgo, o viską išties suėda lerva. Todėl žmogus pasidaro liesas, kai kokia anoreksikė. Tai todėl ir anoreksikės būna, kad tyčia ieško, kaip apsikrėsti kaspinuočiais, kad suliesėti dar labiau ir numirt suvisam, nes jos visos nori numirti kaip išbadėjusios nuo bado ir būti kaip skeletai jau, dar prieš guldamos į karstą, nes tai yra grožis, kai žmogus būna pamėlęs, išmuštas lavondėmių ir labai graudžiai atrodo, o visi gatvėje išsigąsta ir baidosi.


Apsikrėtimo kaspinuočiu simptomatika

Taip kad simptomai kaspinuočio yra aiškūs: šita kirmėlė turi savybę, kad išauga tiek ilga, kad ima ir pasiekia savo uodega pačią šiknaskylę, o tada ima per ją lįsti lauk. Taip staiga netikėtai kaspinuočio turėtojas, besituštindamas, aptinka, kad šika kažkuo panašiu į kalmarų mėsos gabalus, o paskui tas pojūtis sustiprėja iki nepakeliamo kognityvinio disonanso, kai paaiškėja, kad tasai kalmaro mėsos balkšvas gabalas yra tokio ilgio, kad šiki, šiki, šiki, šiki, o kaip nesibaigia taip nesibaigia, kolei neiššiki cielų tų kelių ar keliolikos ar netgi kelių dešimčių metrų kirmėlės. Aišku, paprastai būna gi taip, kad išties visos neiššiki, nes ji yra gana silpna ir sutrūksta kur nors per vidurį, taip kad pusė jos pasilieka žarnyne ir toliau, vėl sėkmingai augdama ir didėdama.

Taip kad jei tokį dalyką pastebėsite, tai kreipkitės į medikus, nes išties tai ta lerva yra pavojinga, nes įsikirtus į žarnyno kraujagysles, sukelia kraujo užkrėtimus, o negana to, pradėjusi žarnyne pūti, kai neatsikabina ir neišsišika, sukelia savo puvimo produktais mirtiną apsinuodijimą. Taip kad išties apsikrėtimas kaspinuočiu daugeliui baigiasi lavoninėje. Ir negalvokit, kad patys pasigydysit, nes kaspinuočiai yra atsparios lervos, čia jums ne kokios nors spalinės ar kokia kita helmintozė.


Dar nesusijęs visai reikalas kur yra visai kitas Kaspinuotis

Kažkaip čia netyčia praleidom, bet yra visai kitas Kaspinuotis, kuris yra mergina, o ir į jokias kirmėles nepanaši, o tiktai šiaip sau naglo būdo ir kelianti visokias mintis. Tai ta mergina turi savo blogą ir tenai visaip daro visokius straipsnius. Tai žmonės kai paskaito, tai neretai pasipiktina, nes ana teisybę parašo pavyzdžiui, kaip kokį straipsnį apie pacukus, kur jiems labai aiškiai paaiškina, kad niekada jie moterų neturės, todėl jiems belieka tiktai smaukyti, nes toksai jų likimas ir nuo to savo likimo jie niekur nepabėgs.

Tai aišku, čia rekomenduojam paskaityt - http://www.kaspinuotis.lt/