Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jonas Lionginas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Jonas Lionginas


 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jonas Lionginas taigi Seimo narys, dar buvo Ūkio ministru prie Pakso, kai pirmą kartą Lietuva pardavinėjo Mažeikių naftą.

Jonui Lionginui priklauso ir žymioji frazė: "Fuck Williams, shout minister going to toilet" Dabar Jonas direktorius ir jį darbo metu bambaliuojantį mėgsta gaudyti Kiškis iš teleko.

Pakeitęs it kojines kelias partijas ponas Lionginas tapo Valstybės žinių nepakartojamu direktoriumi ir dideliumi socdemų draugu, net tokiu draugu, kad socdemai jo labui kelis kartus žlugdė balsavimą Seime už įstatymą, katruoju niekam nebereikalingos Valstybės žinios būtų panaikintos (mat šiais laikais įstatymų niekas popieriuje nebeskaito - tam Seimo internetas yra), kartu panaikinant ir sotų Liongino lovį. Juk Svarbiausia - žmogus!, a ne? 2009 m. sėkmingai atsižymėjo darbo dieną lėbaudamas. Dabar vienintelis siekis - likti kėdėje iki 2016 metų, t.y. iki savo išankstinės pensijos.