Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jonas Šimėnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jonas Šimėnas - Seimo narys buvęs irgi signataras, kažkada už Lietuvą balsavęs, o tai paskui paaiškėjo kad jo sūnus, irgi Jonas Šimėnas buvo plėšikas bei žmogžudys, su bendrais žmones apiplėšinėjo, o kartą ir vieną žmogų sutartinai su savo boba (anokia Žana Lukjanova) užpuolęs, tiesiog negyvai užmušė. Tai gavo berods 7 metus atsėdėt už tai - 2003 nuteistas buvo, tai jau greit į laisvę išeis, jei anksčiau laiko dar nepaleistas...

O tai anksčiau tas patsai jaunesnis Jonas Šimėnas dar buvo į avariją pakliuvęs, kai Seimo mašina nuo policijos bėgo ir nuo kelio nulėkė, tai iššoko ir paspruko - daugelis įtarinėjo, kad gal girtas buvo...

O tai šiaip tas vyresnis Jonas Šimėnas yra krikdemas arba klerikalkonservatorius, kaip dabar sako.

O kitas toks - Albertas Šimėnas - irgi krikdemas, tai šiojo broliukas berods esąs...

Upd. o dabar jau pati prezidentė pareiškė, kad visokie ten su biokuro gamintojais susiję seimūnai neturėtų prakišinėt savo pataisų šilumos įstatymams, nes nuo tų pataisų monopolistai galės nebaudžiami ir neribotai kelti kainas. Tai Jonas Šimėnas sucypė, kad esą jam tai nieko netrukdo ir jis nematąs jokių ten interesų konfliktų su tuo, kad jis buvęs kažkokiu ten biokuro gamintojų vadu... Matomai kaip tipiškas alternatyvus lobistas mano, kad už biokurą vartotojas gali mokėti tiek, kiek tik nori gamintojas, mat tai šventas reikalas ir absoliuti panacėja.