Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Himleris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Henrikas Himleris)
Jump to navigation Jump to search
 Kapai.jpg  Šito straipsnio subjektas šiuo metu yra negyvas. Taigi, taip jau išeina, kad jei kažką čia prirašėte negero apie subjektą, išeina kad jūs esate užkeiktas juodąja magija.
Ko žiūri? Sėkmės gyvenime.
O tai ką jūs manote, gal kad šitas veikėjas Pipediją netgi toleruotų?

Heinrich Himmler - taigi įžymus nekroseksualas, ar čia kaip pavadinus, netgis žinomesnis už Gebelsą gal, o ir gal net Hitlerį kartais lenkiantis šiuo atžvilgiu.

Taigi pagarsėjo dar ir savo įdomiu sąryšiu su Lietuva, mat legenda skelbia, jog būtent čionais atvažiavo savo akimis pažiūrėt, kaip naikinami žydai miškeliuose juos šaudant. Tai sako, esą kaip tik nuo pakylos žiūrėjo į šaudomus vyrus, moteris, vaikus ir kūdikius, kol pats pamėlo ir nesusilaikęs ėmė vemt nuo pakylos tiesiai ant jį saugančių gestapininkų ir esesininkų. Taigi tada ir sugalvojo, kad reikia kažkaip tokią problemą spręst, nes matomai visi, kas šaudo žydus - akivaizdžiai nenormalūs. Tą ir įvardino savo raporte Hitleriui, siūlydamas išeitį - statyti visiškai automatizuotus mirties fabrikus, kur jokie arijai žudymo procese tiesiogiai nedalyvautų, o viskas būtų atliekama automatiškai, tuo tarpu lavonus tvarkant pačių žydų rankomis.

Taigi ir nesigilinant į šio veikėjo debilumą, silpnaprotystę ar dar ten kažką, turim pasakyti, kad kelia mums įtarimų, jog raudonoji lerva galimai turėjo ir kitą atmainą - rudąją lervą, nesgi akivaizdu viskas visiškai.


Visokios ten dar mistifikacijos

O tai dar kaiptais visokie internautai dar atkasė kažkokį ten Himlerio pasisakymą labai įdomų, tai čia iškart visokios sąmokslo teorijos kyla, nes vat štai kaip anas rašė:

Europos imperijoje susikurs laisvų valstybių konfederacija, į kurią įsijungs Didžioji Vokietija, Vengrija, Jugoslavija, Slovakija, Olandija, Belgija, Valonija, Liuksemburgas, Norvegija, Danija, Estija, Latvija, Lietuva. Šios šalys naudosis savivaldos teise. Jos turės bendrą Europos valiutą ir bendrai tvarkys kai kuriuos valdymo reikalus, pavyzdžiui, vykdys bendrą užsienio politiką, turės bendrą policiją ir kariuomenę, kurioje įvairias nacijas atstovaus nacionaliniai junginiai. Prekybos santykiai bus reguliuojami specialiomis sutartimis, šioje srityje dominuos Vokietija kaip ekonomiškai pati stipriausia šalis, galinti padėti silpnesnėms. Galbūt tik pasikeitus trims kartoms Vakarai priims šią naująją tvarką, dėl kurios ir buvo sukurta SS kariuomenė...
Heinrichas Himmleris