Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Geriausi japoniški filmai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Zombis sušis ėda liežuvį savo aštriais dantimis - "Dead sushi"
Miela skraidanti galva iš "House"
Štai kaip viskas čia gražu - "Tokyo Gore Police"
Čia tiesiog viena iš pradinių scenų, bet tai tik pradžia - "Robo geisha"
Šikna vietoje TV ekrano - čia dar nieko tokio, nes tai "Funky forest"
"Survive Style 5+" - bene vienintelis iš čia pavardintų, kuris išties palieka visiškai kitokį įspūdį, kad ir koks juokingas. Tiesa, pabaiga kiek giloka, liūdnoka ir dvasingoka.

Geriausi japoniški filmai aišku, kad yra japoniški, nes nejaponiški filmai jau būtų ne japoniški, o kokie nors kitokie!

Japonų kinas nepasižymi jokiu sveiku protu, o pasižymi tiktai beprotybe kažkokia, o greičiau tai išvis kokia tai šizofrenija bei kitais haliucinacijas primenančiais absurdais. Aiškus požymis, kad potraukis žiūrėti japoniškus filmus - tai aiškus simptomas, nes normalūs žmonės to žiūrėti negali.

Žemiau pateikiame rinktinį sąrašą japonų filmų su trumpomis recenzijomis:

  • House (1977), dar žinomas kaip Hausu - gana prastas filmas apie tai, kaip kažkokios moksleivės išvažiuoja pas tetulę į kaimą, o ta tetulė yra kažkokia lyg ir žmogėdra, kuri visas tas moksleives suėda. Filmas tiesiog šviečia pačia prasčiausia 1970 metų estetika ir primityviais specialiaisiais efektais, permaišytais su tokiais šposais kaip skraidančios galvos, kandančios į šikną. Filmo treileris visgi čia įdomesnis už patį filmą.
  • Tokyo Gore Police - smurtas, kažkokie zombiai ir išvis kliedesiai. Šitą filmą japonai statė, prisižiūrėję Tarantino filmų, kuriuos šis statė, prisižiūrėjęs japonų filmų. Tiesiog visiškas pamišimas. Kraujas liejasi laisvai ir taškosi per ekraną kartu su tipiškais japoniško kinematografo absurdais, tokiais kaip žmonės, kuriems vietoje kojų krokodilų nasrai ar vietoje rankų - kardai.
  • Dead Sushi - filmas apie tai, kaip zombių sušiai, o gal sušių zombiai užpuola visuomenę ir ima daugintis. Sušiai paverčia žmones zombiais, nes juos kažkas ten apkrėtė kažkokiomis medžiagomis, o paskui dar iš tų zombių irgi lenda sušiai, ir išvis, tie sušiai dauginasi, skraido oru ir netgi pisasi vieni su kitais. Filmas nuostabus, nes atskleidžia visą pamišėlišką japonų fantaziją.
  • Robo Geisha - vienas iš nuostabiausių, jei ne pats nuostabiausias iš visų nuostabiausių pablūdusių japoniškų filmų, kokius galite pasižiūrėti, ir pasižiūrėti ne vieną kartą, nes pirmą kartą pažiūrėję, jūs galvosite, kad negalėjote šito matyti, nes tokių filmų niekas negali sukurti. Ir kartu jūs negalėsite ir atmatyti šito filmo atgal. Mergos, šaudančios iš papų rūgšties srovėmis ir besifechtuojančios kardais, išlindusiais joms iš šiknų - tai dar tik pati pradžia. Filmo treileris savo absurdo intensyvu nepralenkia filmo, nes visas filmas tiek pilnas absurdo, kad tai tiesiog neįtikėtina. Šis filmas lenkia visus kitus.
  • Funky Forest - vienas iš šlykštesnių, nors ir ne koks nors šlykštynių filmas. Siužetas čia gi paprastas: iš kažkur atsiradę kažkokios šlykštynės, kurios prisisiurbia kažkaip prie žmonių. Ir tos šlykštynės visur. Primena tos šlykštynės gal žmonių galvas, o gal kažkokius pimpalus. Netgi neaišku, ką išties primena. Tiesiog šiaip šlykščios šlykštynės. Kokia filmo prasmė ir ką norėjo autoriai pasakyti - neaišku, nes matyt kad tiesiog mėgavosi giliu dvasingumu.
  • Survive Style 5+ - netipiškai geras ir visiškai siurrealistinis japoniškas filmas, kurį galima žiūrėti ir kaip komediją, ir kaip rimtą filmą su visai giliomis mintimis ir įspūdį darančiais tekstais. Ir negana to, filmas pilnas gražių vaizdų, puikių scenų ir išvis - kaip tik atvirkščias viskam tam, kas tik čia buvo paminėta. Tiesiog neįtikėtina. Žiūrėkite šį filmą, jei norite kažko išties nunešančio stogą. Siužeto nei neatskleidinėsime.

Žiūrint daugumą japoniškų filmų, jokio vertimo nereikia, nes nieko rišlaus žmonės ten paprastai nešneka. Garsą, tiesa, galima palikti, nes jame būna daug dramatizmo.