Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gerard Depardieu

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Gerard Depardieu visame gražume demonstruoja Rusijos pasą bei savo atsivertimą į rusus - ir čia ne fotošopas!

Gerard Depardieu arba Žeraras Depardjė dabar jau yra Gerdaras Depardyrovas (rus. Гердар Депардыров) - nuostabus irgi garsus prancūzas rusas, kur atsisakė Prancūzijos pilietybės, nes labai jau norėjo jos atsisakyt. Tai paskelbė, kad nori tapti Rusijos piliečiu, nes ten mokesčiai maži, tai štai ir tapo - nes Vladimiras Putinas ėmė ir pasiūlė tuos mažus mokesčius jam - vos 13 procentų.

Vienok čia istorija dviprasmiška, nes kažkoks Prancūzijos vadas ne veltui susilaukė pasipiktinimo, nes paaiškėjo, kad Gerard Depardieu mokėti turės netgi 75 procentus mokesčių, kas yra daugiau, nei belenkur, kadangi yra labai turtingas. Tai anas spjovė ir pabėgo. O štai vat ir Lietuva galėjo jam tokias sąlygas pasiūlyt, nes GPM pas mus tik vos vos didesnis, nei Rusijoje - vargani 15 procentų. Taip kad anas galėjo atvažiuoti į Lietuvą ir čionai laimingai gyvent. Bet nuvažiavo į Rusiją ir dabar kaip šūdas koksai tenai, nes pasakojasi, kaip nuo vaikystės buvo už komunizmą.

Taip kad dabar dar gali jisai pasidžiaugti, kad pačios Čečėnijos vadas Ramzanas Kadyrovas pasiūlė jam apsigyventi šalimais, su apsauga ir taip toliau, atskiroje viloje ir tapti broliškų čečėnų šeimos nariu.

Vienok daugiausiai žmonių jis žinomas, kaip toksai Obeliksas, kur vaikiškoje kažkokioje komedijoje nusifilmavo - taip kad panašiai, kaip koks Jurijus Nikulinas gaunasi - klounas, tai Rusijoje jam ir vieta!


Dargi draugas Žeraras 2014 metai pristatė savo autobiografiją - joje jisai aprašė, kad jaunystėje buvo smulkus banditėlis ir prostitutas - už pinigus atsidavęs dargi nesikuklindavo apiplėšti savo klientą. Ir dar pasirodo jisai beviltiškas alkoholikas plempiantis vyną nerealiais kiekiais.