Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


GPM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

GPM - tai Gyventojų pajamų mokestis - jo esmė, kad nesvarbu kiek beuždirbtum, visvien turi sumokėti procentuką, o tiksliau gal kokius netgi ir 15%, už tai, kad uždirbai. Tai kaip sakant, biškelis GPM, biškelis Sodros, dar biškelis dar kažko - ir žiū, jau regresiniai mokesčiai iš tavęs ir atėmė kokius 30% atlyginimo, o gal netgi ir 45%, o gal netgi ir dar daugiau.

O štai paskui dar prisideda PVM, o dar ten kažkas - ir žiū, kad jau kai pinigus į prekes pasivertėm, tai kokiu tai būdu gal tiktai trečdalis teliko mūsų, o visa kita - kaip tai valstybei nuėjo, mūsų visų naudai ir panašiai. Tiksliau, gal ir ne mūsų visų naudai, nes biurokratus išlaikyti reikia, dar ir visokie ten viešieji pirkimai prasideda, o tada gi dar reikia pinigus ir atkatams sumokėti, ir tiekėjams, ir prekės bei paslaugos nepigios, ir taip toliau.

Tai štai taip ir nueina mūsų GPM į visas puses, kad būtų kuo geriau visiems. Ir VMI tai tikrai nėra ko priekaištauti, kad jie sąžiningai viską surenka, nes pinigai tai nukeliauja į Finansų ministeriją, o tada yra visur visiems padalinami įvairiais būdais, per kitas ministerijas ir visokias įstaigas. Tai kai po tiek išdalinsi, tai kiek gi čia belieka? Taigi tiesiog katino ašaros kažkokios...

O jūs čia skundžiatės, kad jums blogai gyvent. Jūs geriau pažiūrėkite, kaip blogai gyventi politikams bei aukštiems valdininkams, visokiems valdžiažmogiams - negana to, kad iš jūsų vargano GPM jie pragyvena skursdami, iš jūsų varganų vos 15 procentėlių, tai dar jie paskui ir patys už tai tą patį GPM turi vėl susimokėti.

O jūs dar norite įvesti kažkokį tai neteisėto praturtėjimo įstatymą, turto konfiskavimą, ir išvis išplėsti PEP sąvoką?

Kaip jums negėda.