Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Forum Palace

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
2010 pradžioje Forum Palace štai tokiu skelbimu puošė savo duris

Forum Palace - žymus statinys Vilniuje, vienas iš pirmųjų tų naujos mados stiklabetoniu gargarų, išdygęs palei pat Nerį dargi prieš NT burbulą, kaipo pirmasis naujojo Kosmonautų prospekto statinys. Stovi pastatas šalia pat centrinės Vilniaus kanalizacijos valymo stoties, iš kurios dvelkianti smarvė nuolat gaubia visą tą "Forum Palace", tapdama šiojo vizitine kortele.

Gandai sklando, esą pastatą už savo krepšininkišku prakaitu uždirbtus pinigus pastatęs Šarūnas Marčiulionis, betgi paskui jo padėjėjai kažkaip ėmė ir padarė, kad visai čia ne Šarūno Marčiulionio tas pastatas pasidarė, tai nieko niekam įrodyt nepavyko, tai taip ir liko tik gandai, tai ir čia jau nieko tvirtint nei negalim, o tik pastebim, kad tokie vat sklando gandai, o kaip ten kas buvo ir ar kaip ten garsusai krepšininkas prarado pinigus, tai čia jau patys spėliokit.

Gi dabarties tenai kažkoks sporto centras, iš kurio prakaito kvapas pasiekia net vestibiulį ir nesuvokiamai prasto aptarnavimo šėrykla yra, kur atėjęs, gali taip ir išeit, nesulaukęs to, ko iš padavalkos užsakei. O tarp "Forum Palace" ir Nėries esančioje automobilių aikštelėje visą naktį kažkokie pacukėliai sėdi savo BMW ir Golfuose.

Tai aišku, plačiai dar žinoma istorija, kaip bene per 2010 šventes, Naujuosius Metus, buvo pavogti svečių paltai, tai paskui šitas "Forum Palace" visus siuntinėjo į policiją aiškintis, nes mat jieji tai niekuo dėti.