Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Furry

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Fūriai)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Štai taip patraukliai kišama visokia šlykšti propaganda, skatinanti tratintis su gyvuliais
O štai į tokius pasibjaurėtinus iškrypimus šitai paskui išvirsta realybėje

Furry arba furiai - tai matyt nuo kokio žodžio furija, katras pasikeitė japonų kalboje, tai ir gavosi keistos būdybės - antropomorfiniai gyvuliai bei žvėrys, dažniausiai visaip seksualiai ir iškrypusiai besitratinantys įvairiuose anime bei manga paveiksliukuose, o ir hentai visoksai šitais padarais nesibodi.

Kiti gi sako, kad furiai - tai nuo žodžio "fur", kas reiškia kailį. Nesam tikri, ar tai tiesa, bet vienok tai akivaizdus fetišizmas.

Taip gi turim pastebėti, kad aiškūs zoofilijos požymiai, diegiami mums svetimos kultūros, plintantys ir per japoniškus komiksus, ir per vakarietiškus multikus visokius, kur žvėreliai kažkodėl vaizduojami su visokiais žmogiškais bruožais, ypačiai - pabrėžiančiais seksualines funkcijas. Taip ir visokie burundukai - čipendeilai blizga kažkokiu seksualumu, taip tvirkindami mūsų vaikų sąmonę.

Lietuvi, pasitikrink pagal šią lentelę, ar tu nesi iškrypėlis! Jei tau čia nors kuris nors paveiksliukas patiko, tai reiškia, esi bent kažkuria dalim kačiakrušys, o gal ir dar didesnis nesveikėlis!

Dvasingas, europietiškas ir lietuviškas paveldas, kaip japoniškų furijų priešstata

O tikras, europietiškasai paveldas mums sako, kad nu maksimum kas galima - tai nebent kokį potraukį kam nors jausti karvėms, kaip kad vokiškuose filmuose ar į ką aiškiai nurodo lietuviškas įprotis karvėmis vadinti moteris.

Taipgi pastebėkime, ir kad kuilys yra teiktinesnis pakaitalas, furijų mėgėjoms moterims, o kiaulė - furijų mėgėjams vyrams. Nes ir paršu, ir kiaule nuo seno lietuviai apsivardžiuoja, kas rodo gilų šito tautiškumą.

Nagi blogiausiu atveju dar galima manyti, kad seksualumo simbolis - undinė irgi besas ne kuo kitu, o furija - žuvimi, taip kad seksas su žuvimis irgi nelaikytinas prieštaraujančiu tautinio seksualinio paveldo dėsniams.

Tuo tarpu visokios šlykščios voverės, lapės bei kiti gyviai jokiais būdais negali būti teiktini ar išvis bet kokiu pavidalu rodomi nei vaikams, nei per televizijas.


Furių klasifikacija

Yra keturios furių rūšys arba susirgimo vystymosi stadijos pagal psichikos sutrikimo sunkumą:

  • Lengvas nuokrypis, kur paprastai apsiribojama mažais nukrypimais, visų pirma, įvairia pornografija, masturbacija ir panašiai, tai būdingas simptomų kompleskas, besireiškiantis, esant vangiąjai šizofreenijai. Pastebėtina, kad šie pacientai niekaip neišsiduoda ir bet kokius tokius nuokrypius neigia, kontaktų su kitais panašiais ištvirkėliais neieško.
  • Vidutinis nuokrypis, kur furiai perkasi fetišistinius daiktus (uodegas, ausis ir panašiai), masturbuojasi ir santykiauja su partneriais, kurie irgi perkasi visokius fetišistinius daiktus. Čia jau galime kalbėti apie atvirą iškrypimo manifestaciją beigi šizofreniją.
  • Sunkus nuokrypis, kur furiai fotografuojasi, užsiima grupiniu seksu ir kitais iškrypimais, o taip pat ir dar sunkesniais iškrypimais, į kuriuos įtruakia net ir gyvūnus, o patys irgi imituoja gyvūnų elgesį - čia yra oneiroidinė šizofrenijos forma.
  • Demencinis nuokrypis, kur šizofrenija perauga į nepataisom1 lygmenį, kuriame furija apsimetantis asmuo įsivaizduoja, kad pats yra gyvūnas, praranda žmogiško mąstymo požymius ir bando gyvūniškai elgtis netgi ir viešumoje.

Akivaizdu, kad tokios furių vystymosi stadijos puikiai demonstruoja degeneracijos procesą, kuris pasibaigia psichiniu marazmu taip, kaip mokė Didysis Akademikas Andrejus Snežnevskis.


Ligos diagnozavimas, gydymas ir prognozė

Gydymui būtina skubi prievartinė pacientų hospitalizacija, kadangi apsimesdami ir įsivaizduodami esantys įvairiais gyvūnais, jie kelia didelį pavojų aplinkiniams ir sau patiems. Už savo veiksmus tokie pacientai neatsakingi jau pačioje pirmoje stadijoje, kur bet kokius furijų simptomus slepia. Nepaisant to, polinkį į tokį elgesio nenormalumą patyręs psichiatras visada gali nustatyti.

Furių identifikavimui naudojami klausimai:

  • Ar jums patinka anime arba manga? (įtaresnis pacientas gali neigti, bet pakanka to, kad jis žino apie tokius iškrypėliškus žanrus)
  • Ar jums patinka gyvūnai? (teigiamas požiūris reiškia pedofilinius polinkius)
  • Ar jums patinka seksas? (paciento potraukis seksui reiškia hiperseksualumą, dėl kurio kyla potraukis iškrypimams)

Jei matoma, kad pacientas dalinai ar pilnai atitinka šiuos tris požymius, būtina skubi hospitalizacija, nes tai akivaizdūs psichozės simptomai.

Gydymas simptomatinis neuroleptikais, visų pirma - slopinančiais lytinį potraukį. Prognozė negatyvi, paprastai pavyksta tik sulėtinti paciento degeneraciją, tačiau pilnai sustabdyti ar pasukti degeneracijos procesą atgal - dažniausiai nepasiseka.


Dar žr.

Yra dar tokių keistų sąsajų:

  • E621 - daug kas net paaiškinti negali, kodėl tai susiję
  • Pasakos - nuo jų viskas prasideda