Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vokiški filmai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vokiški filmai - labai tipiški filmai, kurių turinys yra maždaug pagal vieną patį paprasčiausią pr0n scenarijų: kas nors su kuo nors susitinka, tai būna priešingų lyčių asmenys, ir jie tada pradeda vieni kitiems čiulpti, laižyti ir pistis, paskui tų asmenų padaugėja ir jie viską daro tą patį tik dar daugiau, ir paskui dar asmenų padaugėja ir jie viską daro dar daugiau ir taip toliau, ir paskui filmas baigiasi.

Savo siužeto ar aplinkos turiniu filmai niekuo nepasižymi ir nieko neturi. Viskas, kas sudaro siužetą - tai tiesiog koks nors pretekstas filmo pradžiai, kuri trunka paprastai maždaug nuo pusės minutės (įprasti vokiški filmai) iki pusantros minutės (kai jau rimtai pretenduojama į kažkokį turinį ir meną). Pradžioje visi kur nors susitinka, pvz., dėl darbo pokalbio ar dėl to, kad atvažiavo kur nors atostogauti, ar dar dėl kokių nors priežasčių. O tada vienaip ar kitaip prasideda seksas, kuris išsyk turi kaip reikalas atvirą formą.

Tipiški vokiški filmai gali vykti įvairioje aplinkoje, nes tiktai tai ir duoda įvairovę. Tai iš visų tų filmų nemaža dalis būna Tirolio filmai, kur aplinka yra kalnuose, kur auginamos pieninės karvės. Tai šitokiu būdu gaunasi toksai vokiškų filmų subžanras, kur vienaip ar kitaip viskame dar dalyvauja ir karvės, tiksliau kažkokios užuominos į karves dažniausiai. Tai tada paprastai būna dar ir kokios nors panos, kurios tratinasi su kuo nors, užsikabinusios sau ant kaklo karvės varpelį, kad skambėtų nuo judėjimo ir kaip nors tas karves primintų. Tai tokia aišku nelabai padori pr0n rūšis gaunasi.