Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hentai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Visai vienas iš tokių jau net ne tai, kad tipiškiausių, o dar visai kultūringų atvejų, kai jau net nesuprasi, kas čia pavaizduota ir ką daro, tai čia visokie matosi čiuptuvai kažkokie, o jau kas vyksta, tai visai neaišku net

Hentai - taigi tie patys Anime, kur japonai labai mėgsta, tiktai žinoma pr0n, nes viskas ten pas juos iškreiptai, tai tokių šlykštybių galima prisižiūrėti, kaip kad unguriukai realybėje, o tai tik todėl, kad jie pirma prisipaišo, o tada ir prisižiūri tų hentai paveiksliukų visokių, o tada jau realybėje bando visą tai įgyvendinti.

Gi dar vis į visą tai išlenda jų klaikios kažkokios pagoniškos legendos, o tai juk net pas mus gi kai veik 1000 metų kardais ir ugnimi naikino senus papročius, tai ir iki šiol prisimenam vis legendas visokias senobines lietuviškas, pavyzdžiui, kaip kuilys pimpalu žemę aria ar ten panašiai, o tai ką tada kalbėt apie japonus, kurių niekas per prievartą nemokino visokių ten tabu? Taigi tą jie ir daro, kad nesislapstydami ištvirkauja.

Gi dar japonai turi visokių legendų apie aštuonkojus, kurie visaip sugeba užhipnotizuoti moteris ir netgi vyrus, o jau paskui ką išdarinėja su savo tentakliais...

Trumpai tariant, šlykštu, šlykštu, gerbiamieji, kur jūsų moralė, kad čionais atėjote tokių šlykštybių skaityt ir žiūrėt, gėdos turėtumėt!


Hentai ir manga porūšiai

Taip kad jau turime čia jau ir porą kitų rūšių aprašytų ir akivaizdžiai tautinėms vertybėms prieštaraujančių:

  • Futanari - visokiems biseksualiems keistuoliams
  • Furry - jau suvisam prie gyvūnėlių traukiantiems