Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Drąsius ir Andrius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Tai čia jau pipedams medituojant kilo idėja, kad Drąsius ir Andrius yra tas pats vardas: Tai čia jau pateiksim gi įrodymus, kad koks Martynas Patašius neprisikabintų:

  • Jau pradinėse šūlėse kalbainiai maliafkoms diegia, kad "giminiškų žodžių šiknose šaknyse ą kaitaliojasi su an" - tai čia jau manome, kad tikrasai lietuviškasai vardasai esti Dransius.
  • O tataigi sukeitus gi "Dransius" raides gaunasi "Andriuss", žodžiu "Andrius", nes kalbainiai nemėgsta, kai du vienodi priebalsiai galūnėj eina viens prie kito.

O tataigi Pedivikijoj parašyta vardo "Andrius" reikšmė - vyriškas, drąsus[1]. Tai čia jau viskas kaipo ir aišku.

Nu ir?

Kaip tai nu ir? Tai čia jau galima pasakyt, kad Drąsius Kedys beigi Andrius Ūsas yra bemaž tas pat, tik čia jau lieka įrodyt, kad Kedys ir Ūsas taip pat tas pat. Bet mes ir taip žinom!

Tai čia jau Pipedija išmislijo, kad menamai visas pedofilijos skandalas galimai surežisuotas klerikalkonservatorių, o Kedys - pedofilas!!!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

Taip pat žiūrėkite